Під час гри UDави - МНТУ

Під час гри UDави — МНТУ

UDави — МНТУ 73:71 (17:14, 27:13, 15:22.14:22)

На цю гру команда МНТУ вийшла маючи у складі усього 6 чоловік.

З самого початку зустрічі лідерство захопили хазяї. Гра йшла під їх диктування. Удави міцно тримали нитки гри у своїх руках, використовуючи на майданчику усіх 10 гравців, причому кожен з них провів не менше 11 хвилин в грі. Усі ці 10 гравців внесли свій очковий вклад в перемогу команди.

Все впевненіше почувають себе молоді гравці - Геннадій Дзюба і Ігор Дранченко.
Всі 5 триочкових попаданнь Удавів припадають на частку цих 2 гравців — 3 у Дзюби і 2 у Дранченко. Дзюба взагалі разом з досвідченим Павелом Цьопичем стали найрезультативнішими гравцями команди — по 13 очок.

Хазяї в 1 таймі демонстрували швидкі атаки, після швидких проривів Удави набрали 24 очки проти 10 у МНТУ. Перевага у Удавів і по кількості втрат — 7 проти 18.

Але гостям вдалося переграти хазяїв в боротьбі на щиті і досить значно — 32:45.

Після 1 чверті Удави попереду 17:14, після 1 тайму — 44:27.

В середині матчу розрив в рахунку досягав 19 очок. За 5 хвилин до кінця рахунок 69:56 і здавалося б гра зроблена.

І раптом Удавів немов підмінили. Команда збилася на хаотичну гру в нападі, забувши про швидкі прориви, а коли рахунок став танути на очах — хазяї перейшли на утримання рахунку, використовуючи на атаки увесь відведений час. Причому завершуючий кидок доводилося робити під кінець часу і не із зручної позиції.

Гості, учувши деякий провал в грі хазяїв, навпаки додали оборотів. Відчайдушно борються за перемогу ветерани Володимир Гамов (19 очок), Андрій Журавель (21), Олег Котов (16) і Богдан Гоций (11), що не повністю відновився після травми.

Справа дійшла до того, що за 10 секунд до кінця, за рахунку 73:71 на користь хазяїв, після помилки Удавів послідувало перехоплення.

М’яч отримав Андрій Журавель, який прийняв рішення атакувати здалека, хоча у нього була можливість пройти під щит і завершити атаку двохочковим кидком, тим самим перевівши гру в овертайм.

У минулій грі МНТУ з Бродягами саме такий точний кидок Журавля на останніх секундах приніс команді перемогу. Але цього разу м’яч, після далекого кидка лідера МНТУ в цій зустрічі, зрадницьки стукнувшись об дужку кільця відскочив в поле.

І тут же прозвучала фінальна сирена. Гравці Удавів з полегшенням вздохнули, неймовірна кінцівка, де спортивне щастя було на стороні хазяїв — 73:71.

Дивіться більше фото з гри UDави - МНТУ…

Дивіться повну статистику гри UDави - МНТУ…