Краби — ARD. Як зник останній нуль в турнірній таблиці Ліги Монстрів

Під час гри Краби - ARD

Під час гри Краби — ARD

Краби — ARD 75:71 (17:13, 19:22, 14:23, 25:13)

Після цієї гри нарешті зник останній нуль в турнірній таблиці ЛМ.

Першу перемогу отримали аутсайдери Краби, для досягнення чого їм знадобилося 19 матчів. Ті, хто уважно стежить за ходом боротьби в ЛМ, могли помітити, що в принципі ця команда заслуговує на більшого, ніж останнє місце з «0» в графі перемоги.

І ось прийшла довгождана перемога, причому вольова, здобута у важкій боротьбі. Гравці ARD зовсім не збиралися дарувати перемогу хазяям, але у відсутності хворого тренера команди Антона Ерчика, в діях команди, особливо в кінцівці гри, відчувався деякий хаос.

Навіть під час тайм-аутів, на лавці гостей гравці більше пред’являти претензії один одному, ніж розбирали як їм слід діяти далі по ходу гри.

Гра протікала із змінним успіхом. Спочатку краще діяли хазяї - на 3 хвилині 2 чверті їх перевага складала 11 очок — 24:13. Але до кінця 1 тайму гості змогли повернутися в гру — 36:35 після 2 чвертей.

У 3 чверті ARD завдяки снайперським якостям Ігоря Пилипейко (всього 25 очок) і Богдана Ластівки (20) змогли повести в рахунку з перевагою в 10 очок — 50:60 на 2 хвилині завершальної чверті. Гості, маючи у своєму складі високорослого Євгена Сачаву, повністю переграли Крабів по підбору — 55:32. По триочкових попаданнях — рівність 8:8.

На 6 хвилині завершальної чверті - гості попереду 60:68.

І тут в матчі сталося щось неймовірне. Краби почали діяти з неймовірною віддачею — падали на паркет, буквально вигризаючи кожен м’яч, бігли у відрив, забиваючи неймовірні м’ячі. Команда зробила маленький, спортивний подвиг — ривок 15:0 і рахунок стає 75:68 в їх користь.

Гості устигають відповісти триочковому Пилипейко, але це їх вже не рятує - 75:71.

Варто зауважити, що багато в чому причина поразки ARD — велика кількість втрат, особливо в кінцівці - 23 проти 10 у хазяїв.

На закінчення відмітимо, що найрезультативнішими у Крабів були — Павло Хайло (20), Ден Котковський (13) і Павло Скорин (12). Але справедливості заради — перемогу заслужили всі гравці господарів.