Під час гри МНТУ - Скорпіони

Під час гри МНТУ — Скорпіони

МНТУ — Скорпіони 64:66 (9:12, 16:16, 22:21, 17:21)

Це була принципова гра за попадання в четвірку кращих команд ЛМ.

Матч проходив дуже завзято з перших же хвилин. Суперники поперемінно змінювали один одного як лідера (всього 11 разів). 12 разів по ходу гри табло відображувало нічийний рахунок.

Команди почали зустріч малорезультативно, багато уваги приділивши захисту. Кидок не йшов навіть у визнаних снайперів команд — так Єгор Маслюченко у складі Скорпіонів, що кілька днів тому розтерзав захист Шаманів (28 очок) — цього разу за 34 хвилини набрав усього лише 2 очки (0 з 7 триочкових).

Явно не дотягли до своєї норми і лідери МНТУ — Володимир Гамов (13 очок), Андрій Журавель (14).

Скорпіони в цій зустрічі не змогли показати таку ж іскрометну гру як в останній, переможній з Шаманами.
Але у відмінності від Маслюченко, Геннадій Кушманцев (19) і Євген Шумейко (18) змогли зберегти свої середньостатистичні показники результативності.

Про завзятий характер гри говорить зміна рахунку — після 1 чверті - 9:12, після 1 тайму — 25:24, після 3 чвертей — 47:45, на 35 хвилині - 52:53.

За 30 секунд до кінця 4 чверті триочковий Гамова і МНТУ порівнює рахунок — 63:63. Атака Скорпіонів і той же Гамов ставить блок-шот Шумейко, слідує фол на Гамові і за 23 секунди до закінчення лідер МНТУ на лінії штрафних — 1 кидок неточний, потім 2 — 64:63 попереду МНТУ.

Остання атака Скорпіонів і Костянтин Порадник за 15 секунд до кінця виводить Скорпіонів вперед — 64:65.
Тайм-аут МНТУ і їх остання атака. Після декількох передач м’яч потрапляє до Валерія Яйчуна, вільний середній кидок і - мимо. Як і в останній грі МНТУ з Удавами останній кидок виявився неточним і знову поразка з мінімальним рахунком.

На останній секунді ще послідував фол на Костянтині Пораднике — 1 точний кидок з 2 і 64:66. Важка перемога Скорпіонів.

Дивіться більше фото з гри МНТУ — Скорпіони…

Дивіться повну статистику гри МНТУ — Скорпіони…