ARD — Політехнік. Що ховається за оманливими цифрами ігрового табло

Під час гри ARD - Політехнік. Фото Богдана Мельника

Під час гри ARD — Політехнік. Фото Богдана Мельника

ARD — Політехнік 75:81 (12:18, 10:26, 23:15, 30:19)

Поглянувши на підсумковий рахунок цієї зустрічі можна подумати, що на полі йшла вперта і рівна боротьба.
Проте в даному випадку цифри оманливі.

Політехнік з самого початку гри захопив ініціативу і повів в рахунку, жодного разу не дозволивши суперникам порівняти рахунок або тим більш вийти вперед. Розрив увесь час збільшувався — після 1 чверті - 12:18, після 1 тайму — 22:44.

У 3 чверті відрив склав вже 25 очок — 22:47.

Молодша студентська команда за рахунок швидкості начисто перегравала хазяїв. Досить сказати, що після швидкого відриву Політехнік набрав 24 очки, проти 3 у ARD.

Найбільш помітними в їх складі були цього разу — Кирило Корчагин (19 очок), Юрій Лискович і Ігор Тодосіенко по 17 очок.

До кінця 3 чверті хазяям вдалося дещо скоротити розрив в рахунку — 45:62.

У завершальному відрізку матчу пішов відкритий баскетбол, в якому хазяї домоглися більшого, — 4 чверть за ними 30:19, але наздогнати суперника, що далеко відірвався, вони все ж не змогли.

75:81 — хороша перемога молодої, студентської команди.

Дивіться більше фото з гри ARD — Політехнік…

Дивіться повну статистику гри ARD — Політехнік…