МАУП-Шамани — Каштан. Переграючи суперника за усіма основними показниками

Під час гри МАУП-Шамани - Каштан. Фото Богдана Мельника

Під час гри МАУП-Шамани — Каштан. Фото Богдана Мельника

МАУП-Шамани — Каштан 59:69 (18:17, 16:6, 10:21, 15:25)

У цій грі зійшлися лідери Ліги, що потерпіли до цього по 3 поразки. Гра лідерів пройшла, як і передбачалося, у впертій, напруженій, двосічній боротьбі.

У першому таймі ініціативою володіли Шамани. Вони були точніші в завершенні атак і їх гра виглядала
більш комбінаційно, ніж сумбурні дії гостей. Великі Шаманів — Денисов, Москаленко, Гнатенко — явно перегравали своїх візаві Каштанів — Полежаєва, Ожерельєва.

Рахунок поступово ріс на користь хазяїв і після 1 тайму їх перевага виглядала досить істотною — 11 очок — 34:23. У Шаманів як завжди на висоті були лідери команди — Олександр Руденко (всього 15 очок) і Сергій Гаркавенко (12).

Але в другій половині гри гравці Каштана нарешті упіймали свою гру. Після всього 6 очок, набраних командою за 2 чверті, пішли кидки у Вадима Довидного (18) і Івана Скокова (18).

Гості помітно підвищили темп гри, чому сприяли швидкі і результативні атаки. Добре увійшов до гри Євген Морозов (10) і Євген Болоценко (8). 3 чверть повністю за Каштанами — 10:21 і перед завершальною 10 хвилинкою на табло рівність — 44:44.

У 4 чверті гості продовжують нарощувати обороти, а Шамани помітно підсіли фізично. Ривок гостей — 0:10, рахунок стає 52:67 і результат гри вже не викликає сумнівів. Шамани змогли лише дещо скоротити розрив в рахунку — 59:69.

Каштани переграли суперника за усіма основними показниками, по підборах — 52 проти 42 у Шаманів,
зробивши при цьому менше помилок — 9 проти 13. Після цієї гри Каштан одноосібно очолив турнірну таблицю, а Шамани, зазнавши 2 поразки підряд, опустилися на 3 місце.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — Каштан…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — Каштан…