Краби — Скорпіони. 2 підряд перемога аутсайдера

Під час гри Краби - Скорпіони

Під час гри Краби — Скорпіони

Краби — Скорпіони 81:67 (22:15, 26:21, 18:18, 15:13)

Після 1 перемоги Крабів над ARD в останній грі, можна було припустити, що відчувши радість перемоги аутсайдер і в наступній грі з сильнішим суперником — Скорпіонами, постарається розвинути свій довгожданий успіх.

Так воно і вийшло. Хазяї, як і тижнем раніше, провели зустріч на рідкість зібрано і натхненно. Захопивши лідерство на перших же хвилинах гри, вони жодного разу не дозволили гостям вийти вперед по ходу матчу.

У Скорпіонів цього разу був відсутній їх визнаний снайпер — Єгор Маслюченко і це відразу ж позначилося на атакуючих діях команди.

У першому таймі гості трималися багато в чому завдяки результативним діям Геннадія Кушманцева. Так на початку 2 чверті при рахунку 22:19 — у гостей з 19 очок, 16 були на рахунку Кушманцева (всього 23). На жаль, на першій же хвилині 4 чверті Геннадій пошкодив голеностоп і вже не виходив на майданчик до кінця гри.

Скорпіони, що боролися до цього моменту, після втрати лідера команди в цій зустрічі, вже не змогли битися за перемогу з хазяями, що набрали хід.

Слід зазначити, що Краби переграли гостей по усіх основних параметрах гри — по підбору — 46:42, по втратах — 10:15, по кількості триочкових попадань — 11:5.

У хазяїв слід зазначити Павла Скорина, який крім того, що приніс своїй команді 20 очок, при своєму невеликому зрості зміг зібрати 8 підборів, причому 4 з них на щиті суперника. Павло Хайло додав в командну скарбничку 17 пунктів, Володимир Ліщук — 12, Ярослав Токмачев — 11, Дмитро Євтєєв — 10.

2 підряд перемога аутсайдера — 81:67.

Дивіться більше фото з гри Краби — Скорпіони…

Дивіться повну статистику гри Краби — Скорпіони…