МАУП-Шамани — МНТУ. Коли перемога дається не без зусиль

Під час гри МАУП-Шамани - МНТУ

Під час гри МАУП-Шамани — МНТУ

МАУП-Шамани — МНТУ 61:52 (13:15, 15:12, 12:17, 21:8)

Після серії з 2 поразок, одному з лідерів Ліги — Шаманам вдалося перервати смугу невдач і отримати перемогу над амбітною, ветеранською командою МНТУ. Але перемога ця далася Шаманам не без зусиль.

Ветерани МНТУ, у відсутності одного зі своїх лідерів Андрія Журавля, дали справжній бій фаворитові цієї зустрічі. Усі 7 гравців, що виходили на майданчик у складі МНТУ, боролися щосили, кожен з них набирав
очки для своєї команди.

Три чверті йшла рівна, наполеглива боротьба — 13 разів команди поперемінно виходили вперед в рахунку.
Після 1 чверті - 13:15 на користь МНТУ, після 1 тайму — 28:27 попереду Шамани, після 3 чвертей — 40:44 — МНТУ. І лише в завершальній чверті сил більш віковій команді гостей не вистачило.

Шамани стали діяти швидше і результативніше. Їх перевага в швидкості відобразилася у кількості очків, набраних після швидких проривів, — 16 проти 1 у МНТУ.

Також вікові гравці МНТУ зробили в 2 рази більше втрат в матчі - 18 проти 9 у Шаманів.

Варто відмітити, що обидві команди з жахливим відсотком виконували цього вечора далекі кидки — 1 попадання з 25 — у Шаманів (відчувалася відсутність Сергія Гаркавенко), 2 з 32 — у МНТУ.

У Шаманів усі 10 гравців набирали очки, більше усіх — Олександр Руденко — 18, Александр Москаленко і
Олександр Скирта — по 10.
У МНТУ — 12 очок на рахунку Володимира Гамова, 10 — Олег Котов, 9 — Павло Косюк.

Залишається додати, що в завершальній чверті Шамани повністю переграли гостей — 21:8, що і зумовило їх загальну перемогу — 61:52.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — МНТУ…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — МНТУ…