ARD — Скорпіони 78:73 (18:21, 22:16, 19:13, 19:23)

Якби в Лізі Монстрів існував титул самої непередбачуваної команди, його можна було сміливо присуджувати команді Скорпіони.

Маючи непоганий склад гравців, що пройшли школу і Суперлігу і Вищої Ліги, Скорпіони можуть обіграти
лідера Шаманів з розривом більше 20 очок, а в наступних турах програти явним аутсайдерам Крабам і ARD.

У цій зустрічі у Скорпіонів був відсутній Геннадій Кушманцев, що отримав травму в попередній грі, зате з’явився в складі визнаний снайпер Єгор Маслюченко (23 набрані очки в цьому матчі), що пропустив гру з Крабами.

Команда здорово почала гру, повівши зі старту 14:2. Але щось відбувається з командою усередині колективу, останнім часом її часто починає лихоманити буквально посередині гри.

Після виграної 1 чверті матчу — 21:18, в діях гостей намітився явний провал в командній грі. Ініціатива перейшла до гравців ARD, у складі яких виділявся молодий Максим Сомік, що набрав у результаті 19 очок.

У хазяїв була перевага перед суперником в довшій лавці запасних. Істотний вклад в командну перемогу внесли Ігор Ткаченко (14+11 підборів), Антон Коваленко і Єгор Ананко по 12 очок, Богдан Ластівка (10) і Євген Сачава (8).

Хазяї виграли 1 тайм з рахунком — 40:37, вели після 3 чверті - 59:50.

Але на початку завершальної чверті, Скорпіони відчувши що перемога вислизає у них з рук, зробили неймовірний ривок — 11:0 і повели в рахунку — 59:61. За 5 хвилин до кінця вони попереду — 62:65.

Та все ж кінцівка залишилася за хазяями.

За 16 секунд до кінця 4 чверті, за рахунку 76:73, Скорпіони отримали шанс перевести гру в овертайм, проте триочковий кидок Костянтина Парадника (який в цілому добре провів гру — 12 очок + 11 підборів) — виявився неточним.

Фол, що послідував на останніх секундах, на Ігорі Ткаченко лише збільшив різницю в рахунку — 78:73. Може бути для когось результат цієї гри здасться дещо несподіваним. Проте нагадаємо, що в 2 крузі гра закінчилася майже з дзеркальним рахунком 78:72 на користь ARD.

У післяматчевому інтерв'ю тренер Скорпіонів Валерій Роман повністю узяв на себе провину за поразку
команди, але думається хлопцям не варто «посипати голову попелом», потрібно зібратися духом, об'єднатися і показати ту змістовну і красиву гру, яка була властива команді з часів її створення.

Дивіться більше фото з гри Каштан — UDави…

Дивіться повну статистику гри Каштан — UDави…