Каштан — UDави. Бойова і змістовна гра

Під час гри Каштан - UDави

Під час гри Каштан — UDави

Каштан — UDави 84:75 (25:16, 21:20, 22:24, 16:15)

У цьому матчі зійшлися команди, що йдуть на 1 і 3 місці в турнірній таблиці і ставлять перед собою найвищі завдання в турнірі.

У 1 чверті Каштан, завдяки результативній грі Івана Полежаєва — 10 очок (всього 21) і Євгена Болоценко — 8 (всього 21), зуміли захопити лідерство в рахунку — 25:16. Саме у 1 чверті, в якій хазяї діяли більше точніше, і був закладений фундамент їх майбутньої перемоги.

Після тривалої відсутності в їх рядах з’явився Олександр Неруш, який дуже допоміг своїй команді у важкий момент, набравши 15 очок і зробивши 6 підборів. Надалі гра проходила на зустрічних курсах, але та перевага в 8 — 10 очок, здобута Каштаном на початку зустрічі, увесь час залишалася непорушною.

Після 1 тайму — 46:36, після 3 чвертей — 68:60, на 35 хвилині гри — 74:66 і нарешті фінальні - 84:75. Хазяї істотно переграли Удавів по підборам — 47:35. У інших компонентах гри показники команд приблизно рівні.

Слід зазначити, що судді помітно частіше карали Удавів персональними зауваженнями — 24 проти 13 у Каштана, при цьому гравці Каштана пробивали 29 штрафних, проти усього лише 12 у гостей.

Удави дуже погано цього разу реалізовували триочкові кидки — всього 4 з 22 (18%). Найрезультативнішими в їх складі були Антон Черногор (17) і Павло Цьопич (12). Добре увійшли до гри ветерани команди — Дмитро Базелевський (8 очок з дуже високим відсотком попадань середніх кидків 4 з 5) і Дмитро Брянцев (6). Варто відмітити, що повернулися в лад після травм Владимир Гуртовий (4 очки + 2 блок-шота) і Тарас Кметюк (8 очок, 4 з 5).

В цілому гра видалася бойовою і змістовною. Думається, що протистояння цих двох команд, що має давнє коріння, продовжитися і на наступному етапі турніру.

Дивіться більше фото з гри Каштан — UDави…

Дивіться повну статистику гри Каштан — UDави…