Під час гри Бродяги - МНТУ

Під час гри Бродяги — МНТУ

Бродяги — МНТУ 83:65 (25:16,9:16,15:13,16:20,18:0) OT.

Це була вже 4 зустріч команд в нинішньому розіграші ЛМ і усі вони пройшли в досить рівній і гострій боротьбі.

Нехай Вас не вводить в оману різниця в рахунку в 18 очок на користь Бродяг. Досягнута вона була лише в овертаймі, коли у гостей із за перебору фолів на майданчику залишилися всього 4 гравці. Так, в цій грі у МНТУ в складі опинилося всього 6 гравців, але незважаючи на вік, ветерани були дуже близькі до перемоги в основний час.

3 чверті пройшли з невеликою перевагою Бродяг. Молодші гравці хазяїв за рахунок швидкості діставали можливість набирати легкі очки в швидкому прориві - 17:1 — кількість набраних очок командами після швидких атак.

За іншими показниками — у команд зразкова рівність. Усі гравці у обох команд, що брали участь в грі, відзначилися в підсумковому протоколі набраними очками — 10 у хазяїв і 6 у гостей. У Бродяг найрезультативнішими були — Сергій Шевченко (21), Олександр Алексєєв (17), Максим Лисяк (13) і Кирило Гаранін (12+12 підборів !).

У МНТУ — Андрій Журавель (16) і Володимир Гамов (12). Варто відмітити, що проти Гамова хазяї захищалися особисто і досить щільно, навіть в той час, коли інші гравці команди застосовували зонну систему захисту.

На кінцівці основного часу зупинимося детальніше. На 35 хвилині гри попереду були гості - 53:57. За 24 секунди до закінчення основного часу при рахунку — 65:63 — Андрій Журавель отримав право на 2 штрафні кидки і обоє їх реалізував — 65:65.

Тайм-аут Бродяг і за 24 сек. у них вкидання в нападі. Слідує розіграш м’яча, перехоплення Олександра Холоденко — атака МНТУ — на завершуючий кидок виводиться Володимир Гамов, слідує кидок, м’яч покрутившись по кільцю відскакує в поле.

Першим на підборі виявляється граючий тренер МНТУ — Ростислав Тульчинский, який в стрибку здійснює вільний кидок, — добивання — і знову мимо.

Звучить сирена — овертайм.

Гравці гостей у відчаї закривають обличчя руками, як би розуміючи, що сил на боротьбу в додатковий час у них вже не залишилося. Так і вийшло. Команда гостей була настільки пригнічена невдалою кінцівкою, що не змогла набрати жодного очка в овертаймі, пропустивши 18. До того ж за перебір фолів майданчик покинув Андрій Журавель і команда залишилася в четвером.

Бродяги ж у свою чергу дуже холоднокровно реалізували свою перевагу і отримали важку перемогу.

Дивіться більше фото з гри Бродяги — МНТУ…

Дивіться повну статистику гри Бродяги — МНТУ…