Під час гри Краби - Бродяги

Під час гри Краби — Бродяги

Краби — Бродяги 67:68 (22:16, 16:25, 23:16, 6:11)

Переможець цієї зустрічі визначився лише на останніх секундах гри.

Обидві команди підійшли до гри між собою в хорошій формі, Краби здобувши — 2, Бродяги — 3 перемоги підряд. І, природно, кожна з них бажала продовжити приємну для себе серію.

І гра виправдала очікування уболівальників. З першої і до останньої секунди на полі йшла напружена, цікава боротьба двох приблизно рівних за силами суперників. Команди йшли дуже рівно усю гру, нікому з них не вдавалося відірватися в рахунку.

У 1 чверті Краби, завдяки своїй «фірмовій зброї» — триочковим кидкам, що досягли мети 4 рази, вийшли вперед — 22:16.

У 2 чверті перевага, завдяки декільком швидким відривам, залишилася за Бродягами — 38:41 після 1 тайму.

У 3 чверті хазяї знову перехопили ініціативу. У їх рядах виділялися Борис Королюк (19 очок), Павло Скорин (14) і Павло Хайло (12). У Бродяг найбільш помітними були Сергій Шевченко (14), Денис Овчарук (11), Олексій Мироненко і Максим Лисяк по 10.

Відмітимо, що Краби (як завжди) переграли суперника по кількості далеких попадань — 11:6. Бродяги, у свою чергу, виграли підбір — 42:49.

Так команди, як мовиться «ніздря в ніздрю» підійшли до кінцівки цього драматичного матчу. За 10 секунд до закінчення 4 чверті, м’яч у Крабів. Вони беруть тайм-аут і отримують вкидання в передовій зоні. Останню атаку хазяї довірили завершувати Владимиру Ліщуку. Він, отримавши м’яч після вкидання пішов в прохід під кільце, 1 його спробу кидка було заблоковано, але м’яч залишився у нападаючого, 2 кидок — неточний,
м’яч у Крабів підбирає Ден Котковський — ще один кидок — і знову доля-лиходійка відвертається від хазяїв — м’яч не потрапляє в кільце.

Звучить фінальна сирена, фіксуючи важку перемогу Бродяг, — 67:68.

Зауважимо, що і попередня зустріч цих команд в 2 крузі була такою ж напруженою і закінчилася майже з тим же рахунком — 65:68. Що ж, у Крабів залишається шанс на реванш — в 4 крузі.

Дивіться більше фото з гри Краби — Бродяги…

Дивіться повну статистику гри Краби — Бродяги…