МАУП-Шамани — Політехнік. Переможець визначився в додатковий час

Під час гри МАУП-Шамани - Політехнік. Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — Політехнік. Фото MariLisa

МАУП-Шамани — Політехнік 82:80 (13:20, 15:11, 23:27, 21:14, 10:8) OT.

У нинішньому розіграші Ліги Монстрів — чим ближче кінцівка попереднього етапу, тим напруженіше стає
боротьба в кожній зустрічі. Переможець цього протистояння визначився тільки в додатковий час.

Не дивлячись на те, що зустрічалися один з лідерів турніру — досвідчені Шамани і молода студентська
команда КПI, що йде в середині турнірної таблиці, гра носила дуже рівний і напружений характер.

Політехнік здорово провів гру і лише недолік досвіду не дозволив команді добути важливу перемогу.
39 хвилин в цій зустрічі попереду були студенти КПI, але в рядах їх суперників цього вечора знайшовся
гравець, який буквально самостійно спочатку перевів гру в овертайм, а потім і приніс перемогу своїй команді.
Це гравець Шаманів — Олександр Руденко, який встановив рекорд результативності нинішнього турніру — 36 очок. Звичайно ж в досягненні цього результату йому допомагала уся команда.

У Політеха рівно зіграла уся команда та все ж в кінцівці основного і додаткового часу у них такого лідера не виявилося. Непогано провели зустріч Ігор Тодосіенко (14) і Кирило Корчагин (13). Часом результативно діяв під кільцем молодий Алан Онійа, але велика кількість технічного браку звела нанівець усі старання його і команди в цілому. Причому більшість цих втрат припали на саму кінцівку матчу, що багато в чому і зумовило результат поєдинку.

За 1 хвилину 26 секунд до кінця основного часу Политех вів — 67:72. І тут в наступних 2 атаках у гравців КПI судді зафіксували пробіжку, чим вмить скористалися їх досвідченіші суперники. На останній хвилині - прохід Руденко і 2+1 і рахунок рівний — 72:72. У команд залишилося по одній атаці - але кидки відповідно Яременко (КПI) і Гаркавенко (Шамани) мети не досягли.

Овертайм.

За 7 секунд до кінця овертайма, за рахунку 82:79 на користь Шаманів, м’яч переходить до Політеху. Слідує тайм-аут і остання атака студентів в передовій зоні. Вони виводять на триочковий кидок Ігоря Тодосіенко — кидок, фол і м’яч після кидка ударяється в дужку кільця.
За 3 секунди до кінця Тодосіенко отримує шанс перевести гру в 2 овертайм, але для цього потрібно забити ні багато ні мало 3 штрафні кидки.
1 з них точний — 82:80.