ARD — Каштан. Зломавши опір на останніх секундах

Під час гри ARD - Каштан. Фото MariLisa

Під час гри ARD — Каштан. Фото MariLisa

ARD — Каштан 61:63 (14:14, 15:21, 11:19, 21:9)

У цьому матчі лідер турніру Каштан насилу лише в кінцівці гри зумів зломати опір непоступливого суперника команди АРД.

У 1 чверті на полі йшла рівна боротьба. Гравці АРД добре налаштувалися на гру і прагнули ні в чому не поступатися своєму іменитому суперникові - 14:14. Усі гравці хазяїв діяли дуже самовіддано, багато уваги приділяючи обороні. У їх складі можна виділити Ігоря Пилипейко (18 очок — 4 з 8 триочкових + 9 підборів) і Дмитра Колесника (9 очок при гросмейстерському процентному показнику попадань — 4 з 5).

У гостей найрезультативнішими виявилися Вадим Довідний (22) і Іван Полежаєв (12).

Починаючи з 2 чверті перевага гостей стала ставати усе більш відчутною і незадовго до закінчення 3 чверті рахунок зріс до 19 очок — 35:54.

І тут потрібно віддати належне гравцям АРД, які не опустили руки, а продовжили боротися за кожен м’яч, за кожне очко. Максимально зібрано діючи в захисті, забивши декілька найскладніших м’ячів в нападі (Олександр Радченя — 2 триочкових), хазяї за 2 хвилини до кінця основного часу зуміли зрівняти рахунок — 58:58.

Та все ж майстерність гравців Каштана — триочковий Ивана Полежаєва і 2 очки Вадима Довідного вирішили результат матчу на користь лідера турніру — 58:63. Триочкове попадання Ігоря Ткаченко на останніх секундах лише скоротило різницю в рахунку до мінімального — 61:63.

Ще раз відмітимо хорошу гру в захисті АРД, при якому найрезультативніша команда Ліги, — Каштан змогла набрати всього 63 очки, при середній результативності - 81,4.

Дивіться більше фото з гри ARD — Каштан…

Дивіться повну статистику гри ARD — Каштан…