Скорпіони — UDави. Гра з бажанням перервати смугу невдач

Під час гри Скорпіони - UDави. Фото MariLisa

Під час гри Скорпіони — UDави. Фото MariLisa

Скорпіони — UDави 81:87 (21:19, 22:21, 12:20, 26:27)

До цієї зустрічі команди підійшли маючи по 2 поразки в попередніх матчах, тому у обох було величезне бажання перервати тривалу смугу невдач.

З перших же хвилин на полі розгорілася дуже напружена і нервова гра. Вже на 3 хвилині рахунок був — 8:0 на користь Скорпіонів, але вже через 2 хвилини рахунок порівнявся — 8:8. І пішла двосічна гра на зустрічних курсах.

У 1 таймі все ж трохи краще виглядали Скорпіони. Тон в грі у них задавали — Євген Шумейко (всього 25 очок), Єгор Маслюченко і Костянтин Парадник — по 17. Вони були точніші в завершальній стадії атаки і найголовніше здійснювали менше невимушених втрат м’яча — за матч 12 проти 20 у Удавів.

У Удавів в стартовому складі вийшов Володимир Гуртовий, що поступово відновлюється після важкої травми. Але доставити м’яч до свого великого у гостей не виходило, внаслідок великої кількості втрат при передачах під кільце суперника. Володимир в цілому добре провів зустріч, зробивши дабл-дабл — 10 очок + 10 підборів і здорово допоміг своїй команді.

Перший тайм за Скорпіонами — 43:40.

У 2 таймі Удави відразу ж вдалися до активніших дій. Налагодивши гру в обороні, гості зробили ривок — 10:0, вийшли вперед — 50:43 і не віддавали ініціативу вже до самого закінчення матчу. Вони повністю переграли суперника на щиті - 49:35 по підборам. Вдало увійшов до гри у них Геннадій Дзюба, що реалізував 2 триочкових в дуже потрібний момент, коли хазяї впритул скорочували розрив в рахунку.

Хорошу гру провели Павло Цьопич (23 очки), Тарас Кметюк (18), Антон Черногор (11), Ігор Данченко (10).
В цілому, команда поступово набирає потрібну форму, що дозволяє команді боротися за вищі нагороди турніру.

У Скорпіонів же, навпаки, на жаль триває ігрова криза, в яку потрапила команда після блискучої перемоги над Шаманами. Але думається, у досвідчених гравців команди знайдуться сили підійти до вирішальних ігор плей-офф в повній бойовій готовності.

Дивіться більше фото з гри Скорпіони — UDави…

Дивіться повну статистику гри Скорпіони — UDави…