Політехнік — Краби. Відкритий, результативний баскетбол

Під час гри Політехнік - Краби. Фото MariLisa

Під час гри Політехнік — Краби. Фото MariLisa

Політехнік — Краби 96:93 (41:25, 20:27, 13:24.22:17)

У цьому матчі обидві команди продемонстрували відкритий, результативний баскетбол, більше піклуючись про атакуючі дії, чим про гру в обороні.

У 1 чверті Політехнік набрав 41 очко, що являється рекордом Ліги. Майже кожна атака студентів була результативною. У цій зустрічі був встановлений ще один рекорд Ліги — гравець КПI — Ігор Тодосиенко набрав 40 очок за 27 хвилин перебування на майданчику.

Гра почалася по знайомому для Крабів сценарію — суперник відривається на пристойну відстань і лише потім
команда починає докладати титанічні зусилля, щоб повернутися в гру. Так було і цього разу.

На початку 2 чверті розрив в рахунку на користь КПИ зріс до 18 очок — 43:25. І тільки після цього Краби по справжньому включилися в гру. Запрацювала фірмова зброя команди — триочкові кидки. Відмітимо, що по цьому показнику Краби, як завжди, переграли свого суперника — 11:8

У Крабів відмінну гру продемонстрував Ярослав Токмачев — 30 набраних очок. Йому добре допомагали Павло Хайло (18) і Павло Скорин (16).
У Політеха, окрім Тодосіенко, результативно діяли Іван Гаврильченко (16), Ярослав Кореняк (14) і Кирило Корчагин (13).

Після 1 тайму Крабам вдалося декілька наблизиться до суперника — 61:52. Гравці Крабів діяли дуже натхненно і емоційно.

До кінця 3 чверті їм вдалося вийти вперед в матчі - 74:76. Але, на жаль надмірно емоційна гра команди нерідко призводила до численних невимушених втрат м’яча, що дуже шкодило командним діям.

Кінцівка гри пройшла дуже драматично, зупинимося на ній детальніше.

За 1 хвилину до кінця триочкове попадання Королюка виводить Крабів вперед — 93:92. За 46 секунд Тодосіенко холоднокровно реалізує 2 штрафні кидки і виводить КПI вперед — 94:93. Атака Крабів і Павло Скорин здійснює поспішний, неточний, далекий кидок. За 36 секунд до кінця — атака КПI, яка виявляється нерезультативною. М’яч переходить до Крабів, які мають останню атаку при, — 1.

І тут рокову помилку при передачі здійснює досвідчений Павло Хайло, м’яч перехоплює Іван Гаврильченко і з сиреною забиває 2 очки — 96:93 — важка перемога Політехніка.

Слід зазначити, що у зв’язку з тим, що керівництво КПI прийняло рішення відключити опалювання в спортзалі свого учбового закладу, гру довелося в терміновому порядку переносити в спортзал Харчового Університету — на полі Крабів, де вона пройшла в нормальних умовах при температурі + 22, а не + 8 як в залі КПI.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — Краби…

Дивіться повну статистику гри Політехнік — Краби…