Перелік ВНЗ і тренерів Києва що беруть участь у чемпіонаті СБЛУ

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах:
Тренери Студентської баскетбольної ліги України Григорій Устіменко та Олег Кузенков

Тренери Студентської баскетбольної ліги України Григорій Устіменко та Олег Кузенков

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКИХ КОМАНД — СБЛУ

м. КИЇВ — 2017

№ з/п

ВНЗ

Тренер/представник

Контактний

№телефону

Команда

с/з

1

КПІ

Кузенков Олег

Устименко Григорий Александрович

Навроцкая Виктория

Ч/Ж

Ср, пт

1600-1730

Чт., 1600-1900

Вт 1600-1730

2

НУФВСУ

Назаренко Людмила

Крайнюк Олег Борисович

097−502−40−51

099−453−19−26

Ч/Ж

Пн-пт 1400-1530

Пн-ср, пт 1530-1700

3

НУБІП

Євтушенко Ірина Михайлівна

Хотєнцева Олена

097−605−10−96

067−759−16−23

Ч/Ж

Пн-ср. 1600-1930

4

НУХТ

Топчієва Анна Олександрівна

097−513−65−65

Ч

5

НМУ ім. Богомольця

Макаревич Василь Єфимович

067−442−44−71

Ч/Ж

Пн, ср 1800-2100

6

Нац Академія МВС

Луцака Дмитро Олександрович

093−281−82−81

Ч

7

НАУ авіаційний

Микола Анатолійович

066−92−25−707

406−77−51

Ч

8

КНТЕУ

Єльцов Денис

095−221−68−39

Ч

Пн-пт 1630-1830

9

КНУТД

Молчанов Ігор Іванович

095−702−02−08

Ч

10

КІСІ

Ємець Олег

Тетерук Олена

095−013−43−55

063−224−34−45

Ч/Ж

11

КНУ ім. Шевченка

Безмилов Ігор

Здоренко Сергій Юрійович

063−157−55−73

Ч/Ж

Ср, пт 1600-1900

Вт, чт 1900-2100

12

Військовий інститут КНУ ім. Шевченка

Андрій Анатолійович

063−281−76−18

Ч

13

КУ ім. Б. Гринченко

512−71−96

Ч

14

НТУ

Олександр Іванович (проректор)

280−83−79

15

Інститут комп.-інф. Технологій

Нестеров Микола (ректор)

496−54−32

Ч

16

Військовий інститут телекомунікацій

Бичихін Ігор Юрійович

067−727−17−50

Ч

17

КУТЕП

543−95−94

Ч

18

КНУКІМ

Рожков Володимр Юрійович

098−890−99−33

Ч

19

Київський коледж зв’язку

Марченко Вячеслав

095−903−60−86

Ч

Пн, ср., пт. 1400-1700

20

ДЮСШ № 12 БАМГ

Будагян Артур

067−472−74−93

Ч

Пн-пт 1900-2100

Сб.-нед 1000-1130

-

21

КСЛІ

Федченко Елена

099−121−56−26

Ж

-

Пн, ср, пт 1400-1730

22

НПУ ім. Драгоманова

Бінецький Дмитро

Рижова Лілія

063−389−44−65

063−726−67−45

Ч/Ж

23

КДАВТ

Карпухін Володимир Георгійович

067−965−40−64

Ч

Ср, пт 1630-1900

24

Таврический

Чорногрицький Ігор

096−320−19−98

Ч

25

КНЕУ

Вишинський Сергій

063−180−49−41

Ч

Пт., 1530-1700

26

НАУКМА

Забродський Гнат

097−561−88−32

Ч

???

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах: