МАУП-Шамани — UDави. Знову перемога, знову поразка

Під час гри МАУП-Шамани - UDави. Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — UDави. Фото MariLisa

МАУП-Шамани — UDави 76:74 (18:20, 22:18, 13:15, 23:21)

Цього сезону суперники провели вже 4 зустрічі (2 на Кубок України і 2 в ЛМ) і в усіх перемогли Шамани.

Отримали перемогу Шамани і цього разу, хоча далася їм ця перемога дуже нелегко. Усе вирішилося на останній хвилині завершальної чверті. За 49 секунд до кінця Олександр Руденко завершує атаку своєї команди 2-очковим кидком і виводить Шаманів вперед — 73:70. У атаці у відповідь Роман Дмитренко за 43 секунди до сирени скорочує рахунок — 73:72. Після тайм-ауту Шамани здійснюють втрату м’яча в атаці і Ігор Дранченко за 26 секунд виводить вперед Удавів — 73:74. Атака Шаманів і за 17 секунд знову Руденко виводить свою команду вперед — 75:74.

Тайм-аут Удавів і… Тарас Кметюк, в цілому матч, що непогано провів, робить рокову помилку при передачі.
Слідує фол на Сергії Гаркавенко і той з лінії штрафних реалізує лише 1 кидок — 76:74. У Удавів ще залишається час на атаку, проте кидок Ігоря Дранченко в проході неточний.

Фінальна сирена фіксує важку, вольову перемогу Шаманів — 76:74.

У черговий раз невимушені помилки при передачах звели нанівець загалом те непогану гру Удавів в цьому матчі.

На жаль у них в складі чергова травма — в тренувальній грі із збірною України U — 18, перелом руки отримав Владимир Гуртовий, котрий ще не зовсім оправився після попередньої травми ноги. Ну просто лиха доля переслідує Володю цього сезону.

Ми бажаємо йому швидкого одужання, а Удавам — удачі в найближчі вихідні в Копенгагені, де команду чекають 2 складні ігри з російськими командами Москви і Санкт-Петербургу у рамках Міжнародної Аматорської Ліги.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — UDави…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — UDави…