Скорпіони — Політехнік. Гра, яка тримала в напрузі до кінця

Під час гри Скорпіони - Політехнік. Фото MariLisa

Під час гри Скорпіони — Політехнік. Фото MariLisa

Скорпіони — Політехнік 80:76 (28:20, 18:16, 14:20, 20:20)

У цьому матчі перервалися відразу 2 серії результатів граючих команд — у Скорпіонів серія невдач, а у Політеха — серія перемог, взятих підряд. Як і усі ігри Ліги Монстрів, зіграні останнім часом, ця гра тримала в напрузі глядачів до самого фінального свистка.

Скорпіони дуже результативно почали зустріч. З перших хвилин в їх рядах виділявся Костянтин Парадник, що приніс своїй команді 17 очок в 1 чверті (всього 26). Йому активно допомагали екс-гравці висшеліговського Авангарду — Євген Шумейко (17), Єгор Маслюченко (14) і Геннадій Кушманцев (9). Добре зіграв ветеран команди, Дмитро Подоляко (7), що відновлюється після травми.

3 чверті матчу Скорпіони упевнено контролювали хід гри, тримаючи суперника на безпечній дистанції. Проте, коротка лавка гравців + втома лідерів команди, що накопичилася, в завершальній чверті, привели до того, що молода, студентська команда КПI за 5 хвилин до кінця матчу зуміла наздогнати
суперника і вийти вперед — 69:67.

У Політехніка тон в грі задавала зв’язка — Кирило Корчагин (23) і Ігор Тодосіенко (16).

Та все ж досвід в баскетболі незамінна річ. Тільки за рахунок досвіду Скорпіони буквально вирвали перемогу в кінцівці гри.

Гравці гостей зробили більше втрат, ніж їх суперники — 15 проти 9, і менше перехоплень м’яча — 2 проти 10. Це і зумовило перемогу досвідченіших Скорпіонів — 80:76 і вони продовжують знаходитися в 4 кращих команд Ліги.

Дивіться більше фото з гри Скорпіони — Політехнік…

Дивіться повну статистику гри Скорпіони — Політехнік…