МНТУ — Каштан. Боротьба що тривала тільки упродовж 3 чвертей

Під час гри МНТУ - Каштан. Фото MariLisa

Під час гри МНТУ — Каштан. Фото MariLisa

МНТУ — Каштан 77:101 (23:23, 26:20, 16:28, 12:30)

У цьому матчі боротьба на полі тривала тільки упродовж 3 чвертей.

Вікові гравці МНТУ боролися щосили, але, на жаль, цих сил вистачило команді лише на 3 чверті.

У хазяїв в цій зустрічі були відсутні гравці основного складу — Котів і Журавель. Зате з’явився Володимир Рижик, відсутній упродовж тривалого періоду.

У 1 таймі ветерани помітно збиваючи темп гри, змогли затягнути гостей у свою неквапливу гру і їм навіть вдалося виграти 1 половина зустрічі - 49:43. У складі хазяїв виділялися — Володимир Гамов (27 очок) і Володимир Рижик (20, 6 з 8 реалізованих триочкових).

Але починаючи з 2 половини гри Каштан напруживши темп, відразу ж стали поступово йти у відрив.

Відмітимо повернення до складу команди Андрія Лебедєва, що давно не з’являвся на полі і відразу ж набрав 10 очок. Він дуже допоміг своїй команді в цьому матчі, набираючи потрібні очки у важкі моменти гри. Відмінно діяла молодь Каштанів — Вадим Довідний (27) і Євген Болоценко (31).

Гості повністю переграли хазяїв під щитом, зробивши 57 підбору проти 35 у гравців МНТУ. Гравці Каштана набрали 21 очко після швидких атак, МНТУ — тільки 3.

До кінця зустрічі перевага гостей зросла до 24 очок — 77:101. Упевнена перемога одноосібного лідера турніру.

Дивіться повну статистику гри МНТУ — Каштан…