МНТУ — ARD. Переможець визначився в самому кінці зустрічі

Під час гри МНТУ - ARD. Фото MariLisa

Під час гри МНТУ — ARD. Фото MariLisa

МНТУ — ARD 79:71 (13:20, 22:19, 21:15, 23:17)

Це була 3 гра між цими командами цього сезону і як і 2 попередні, в яких з мінімальною перевагою перемагала команда МНТУ, переможець визначився в самому кінці зустрічі.

Гра почалася атаками ARD, гравці якої діяли більш точніше в завершуючій фазі атаки. 11:0 на користь гостей вже на 4 хвилині гри.

У складі ARD усі гравці прагнули діяти максимально зібрано. Вони показували ту командну гру, яка їм під силу. Усі вони зіграли приблизно на однаковому рівні, трохи виділявся в їх складі Ігор Пилипейко (15 очок), Олександр Радченя (14), Антон Коваленко (12). Декілька хороших м’ячів забив Ігор Ткаченко і Дмитро Колесник. Трохи випадав в цій грі Євген Сачава, чий потенціал набагато більший, ніж продемонстрований в цій грі.

У МНТУ в цієї зустрічі був явний лідер. У відсутності Володимира Гамова, 1 скрипку в оркестрі грав цього вечора Андрій Журавель (41 очко), який в списку результативності вийшов на 2 місце з середнім показником, — 19,11 очка за гру. Відмінно діяв в цій зустрічі його одноклубник Богдан Гоций (12 очок), що відновлюється після травми.

Слід зазначити, що гості зробили набагато більше втрат в матчі - 17 проти 8 у хазяїв.

У кінцівці гри це і визначило перемогу МНТУ — 79:71.

Відмітимо, що у складі гостей був відсутній тренер Антон Ерчик, і його відсутність позначилася, особливо в кінцівці гри, коли потрібно було максимально зібратися і визначитися як діяти в завершальні хвилини.