МНТУ — Краби. Демонструючи характер і справжній бійцівський дух

Під час гри МНТУ - Краби. Фото MariLisa

Під час гри МНТУ — Краби. Фото MariLisa

МНТУ — Краби 59:66 (4:20, 15:14, 24:11, 16:21)

Після цієї гри зник останній «0» в турнірній таблиці в графі «перемоги на виїзді». Аутсайдер ЛМ — Краби, продемонструвавши характер і справжній бійцівський дух, змогли дотиснути на виїзді ветеранів МНТУ і отримали 1 виїзну перемогу.

Уся зустріч проходила дуже напружено, особливо 2 половина матчу.

Гості з перших хвилин гри захопили лідерство в рахунку — 7:0, 12:2, 20:4 — після 1 чверті попереду Краби. Команда нарешті продемонструвала злагоджену, командну гру. Усі гравці гостей діяли дуже самовіддано, підтримуючи і допомагаючи один одному і в захисті, і в нападі. Відмінно діяли в цій зустрічі Дмитро Євтєєв (20 очок), Павло Скорин (15), Ігор Лобко (14).

У хазяїв же, у відсутності Володимира Гамова і Володимира Рижика — величезне навантаження випало на Андрія Журавля, який вів за собою партнерів, набрав 29 очок, але фізично на кінцівку гри його не вистачило. Партнери по команді - Павло Косюк (15), Олександр Холоденко (7) — як могли допомагали своєму лідерові, але їх старань виявилося явно мало проти грамотної, командної гри суперника.

В середині 2 чверті Краби вигравали 21 очко — 30:9, після 1 тайму — 34:19. Але в нинішній Лізі Монстрів розслаблятися не можна, про це мабуть забули гості.

У 2 таймі розрив почав танути на очах і до середини 4 чверті хазяї не лише наздогнали суперника, що пішов вперед, але і вийшли вперед — 53:52.

Та все ж на кінцівку зустрічі більше сил залишилося у молодших гравців гостей.
При абсолютній рівності при боротьбі під щитами — підбір — 46:46, гості використовуючи високий темп, мали помітну перевагу в швидких проривах — 13 очок проти 3 у хазяїв.

Фінальна сирена фіксує важку перемогу Крабів — 66:59.

Гості, отримавши важливу для себе перемогу, передусім в психологічному плані, і зберегли шанси для попадання у вісімку учасників плей-офф.

Дивіться більше фото з гри МНТУ — Краби…

Дивіться повну статистику гри МНТУ — Краби…