Під час гри Каштан - Бродяги. Фото MariLisa

Під час гри Каштан — Бродяги. Фото MariLisa

Каштан — Бродяги 82:75 (16:16, 22:25, 12:12, 32:22)

Ця зустріч очікувалася з великим інтересом. Бродяги, що набрали хороший хід в останніх іграх, дали справжній бій лідерові Ліги. Гра виправдала очікування любителів баскетболу, що стежать за ходом боротьби в ЛМ.

3 чверті гості лідирували в рахунку — 16:16 після 1 чверті, 38:41 після 1 тайму, 50:53 після 3 чвертей. І тут на початку завершальної чверті у Каштана своє вагоме слово сказали досвідчені Андрій Лебедев (17 очок) і Олександр Неруш (16) — три підряд 3-очкових попадання в їх виконанні - хазяї виходять вперед — 59:53 і ініціативу в грі вони вже не упустили.

У хазяїв відмінну гру видав ще один екс-гравець Будивельника — Іван Полежаєв (21 очко). Використовуючи зонну систему захисту, Каштан зуміли збити приціл у задньої лінії Бродяг, а старань гравців передньої лінії гостей — Сергія Шевченка (21 очко) і Максима Лисяка (20) під щитами виявилося недостатньо для перемоги. Вигравши за явною перевагою завершальну чверть — 32:22, лідер ЛМ зуміли отримати і перемогу в матчі - 82:75, але легкою цю перемогу ніяк не назвеш.

Каштан продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю.

Дивіться більше фото з гри Каштан — Бродяги…