МАУП-Шамани — ARD. Підсумки важкої перемоги

Під час гри МАУП-Шамани - ARD. Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — ARD. Фото MariLisa

МАУП-Шамани — ARD 85:72 (20:21, 20:25, 23:15, 22:11)

Перемога в цьому матчі одному з лідерів ЛМ — Шаманам дісталася зовсім не так просто, як здається поглянувши на рахунок цієї гри.

Гравці АРД зуміли ретельно налаштуватися на цю зустріч і далечінь справжній бій хазяям поля.
27 хвилин в цьому матчі лідирували гості і лише 12 хвилин — хазяї, ще 1 хвилину на полі була рівність в рахунку.

Команди зробили однакову кількість підбору — по 38. Гості трималися 35 хвилин матчу — після 1 чверті 21:20 попереду АРД, після 1 тайму — 46:40 — АРД, за 5 хвилин до закінчення 4 чверті - 68:68.

І тут позначився досвід і, природно, майстерність Шаманів. Команда дуже грамотно провела кінцівку матчу, раз по раз примушуючи суперника здійснювати помилки в нападі. До того ж пішов кидок у визнаного снайпера команди — Сергія Гаркавенко — 7 триочкових і 25 набраних очок. Шамани просто зім'яли АРД в останній п’ятихвилинці - 17:4.

У хазяїв відмітимо також Олександра Скирту (18 очок) і Олександра Руденко (15).

Гості, у відмінності від останніх ігор, виглядали дуже гідно, позначилося повернення на тренерський місток Антона Ерчика. У них в складі відмітимо Антона Коваленко (19 очок), Ігоря Пилипейко (14) і Євгенія Сачаву (13).

Отримавши важку перемогу Шамани продовжують гонку за лідером Ліги командою Каштан, маючи у своєму активі усього лише на одну поразку більше.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — ARD…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — ARD…