Політехнік — МНТУ. У результаті перемогла молодість

Під час гри Політехнік - МНТУ. Фото MariLisa

Під час гри Політехнік — МНТУ. Фото MariLisa

Політехнік — МНТУ 85:64 (17:17, 18:14, 23:16, 27:17)

У протистоянні цих команд у одних в арсеналі був багатий досвід, у інших — молодість і швидкість. У результаті перемогла молодість.

У вікових гравців МНТУ вести боротьбу на рівних з молодою, студентською командою Політеха вистачило сил тільки на першу половину зустрічі.

Після 1 чверті рахунок був — 17:17, після 1 тайму — 35:31. У складі МНТУ виділялися Андрій Журавель (23 очки) і Богдан Гоций (19) У хазяїв відмітимо Кирила Корчагина (22 очки), Івана Гаврильченко (19) і Олега Яременко (13).

У 2 половині матчу варто було господарям трохи додати темп гри, як у гостей відразу ж стали виникати проблеми в обороні. У швидких атаках гості просто не устигали повертатися в захист, іноді декілька гравців КПI виходили на чисте кільце МНТУ. Після швидких проривів хазяї набрали 27 очок, проти 4 у гостей.

Рахунок після великої перерви швидко став рости на користь студентів КПI, різниця в рахунку досягала 27 очок. Фінальна сирена зафіксувала упевнену перемогу Політехніка — 85:64.

У вівторок Політехнік так само на своєму полі приймає лідера ЛМ — Каштан і якщо команда зможе показати таку ж швидку, агресивну гру, то ті хто припускає стежити за ходом цієї гри, зможуть стати свідками дуже цікавого і захоплюючого матчу.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — МНТУ…

Дивіться повну статистику гри Політехнік — МНТУ…