Бродяги — Скорпіони. Рівна і напружена гра давніх суперників

Під час гри Бродяги - Скорпіони. Фото MariLisa

Під час гри Бродяги — Скорпіони. Фото MariLisa

Бродяги — Скорпіони 71:74 (20:18, 18:27, 19:14, 14:15)

Гра давніх суперників, що беруть участь в Лізі Монстрів з дня її основи 6 років тому, видалася виключно рівною і напруженою.

Обидві команди виграли по 2 чверті - Бродяги — 1 і 3, Скорпіони — 2 і 4.

Усе вирішилося на останніх секундах матчу. За 13 секунд до кінця 4 чверті при рахунку 71:72 на користь гостей, Скорпіони отримали право на 2 штрафні кидки, які холоднокровно реалізував Геннадій Кушманцев — 71:74.

Але у хазяїв залишається остання атака і шанс перевести гру в овертайм. На останніх секундах триочковий кидок виконує Максим Лисяк і фортуна відвертається від Бродяг — м’яч потрапляє усього лише в дужку кільця.

Важка перемога Скорпіонів -71 :74.

У хазяїв цю зустріч непогано провели великі гравці команди — Сергій Шевченко — 20 очок, і Максим Лисяк — 12. Завдяки їх старанням, Бродягам вдалося переграти гостей при підборі на щиті - 42 проти 29. Але дуже слабо у Бродяг цього разу виглядала задня лінія — численні втрати м’яча, неточні кидки — звели нанівець усю перевагу хазяїв під щитом.

Після таких втрат і обрізань Скорпіони набрали 13 очок в швидкому прориві, у хазяїв лише — 2.
У Бродяг — 19 помилок, у Скорпов — 14. Саме в цих показниках і криється складова перемоги гостей.
У їх складі, як завжди, відрізнилися екс-авангардовці: Геннадій Кушманцев (17 очок), Єгор Маслюченко і Євген Шумейко — по 15 очок. Справедливості заради відмітимо — в цій зустрічі хазяї виконували 7 штрафних (7 реалізовано — 100%), а гості - 22 (19).

Скорпіони, отримавши важливу перемогу, закріпилися на 4 строчці в турнірній таблиці.

Дивіться більше фото з гри Бродяги — Скорпіони…

Дивіться повну статистику гри Бродяги — Скорпіони…