МАУП-Шамани — Бродяги. Майстерність проти командної гри

Під час гри МАУП-Шамани - Бродяги. Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — Бродяги. Фото MariLisa

МАУП-Шамани — Бродяги 69:65 (16:17, 21:14, 20:19, 12:15)

Ця зустріч тримала в напрузі усіх її учасників з першою до останньої хвилини. Гравці Шаманів в цілому мають вище майстерність, але Бродяги, з іншого боку, сильні своєю добре поставленою, командною грою.

1 чверть виграли Бродяги — 17:16.

Починаючи з 2 чверті, хазяї більше менш налагодили свою гру, вийшли вперед і увесь час були трохи попереду свого суперника.

У Шаманів відмінно зіграв в ці хвилини Сергій Гаркавенко (16 очок). Він атакував кошик суперника з дуже високим відсотком реалізації кидків. Йому добре допомогли партнери по команді - Денис Забелин і Андрій Гнатенко — обоє по 12 очок.

По підбору м’яча, суперники не мали скільки-небудь помітної переваги — 40:39. Але по втратах, одному з найважливіших показників гри, значна перевага на стороні хазяїв — 19 помилок у Бродяг і 10 — у Шаманів.
Вже яку гру хороші дії великих Бродяг — Сергій Шевченко (16 очок) і Максима Лисяка (14), не можуть гідно підтримати гравці задньої лінії. Майже усі втрати доводяться на їх рахунок, причому помилки при передачах м’яча своїм центровим гравцям. Саме у цьому компоненті гри і криється причина поразки гостей в цьому матчі. Але вже в найближчий понеділок у них буде шанс узяти реванш, вже в грі 4 завершального круга попереднього етапу ЛМ — 2017.

Важка перемога Шаманів — 69:65.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — Бродяги…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — Бродяги…