Каштан — Краби. Гостей вистачило тільки на першу чверть

Під час гри Каштан - Краби. Фото MariLisa

Під час гри Каштан — Краби. Фото MariLisa

Каштан — Краби 76:59 (17:18, 21:13, 23:3, 15:25)

Цю зустріч лідер турніру — Каштан проводив у відсутності свого тренерського складу. Діями гравців керував найдосвідченіший у складі хазяїв — Олександр Неруш.

Гра склалася для лідера досить легко. Крабів вистачило лише на першу чверть, яку виграли гості, — 18:17.

Починаючи з 2 чвертей, хазяї міцно захопили ініціативу в грі і без всяких ускладнень довели її до перемоги. Іноді розрив в рахунку досягав 27 очок.

Хазяї сміливо эксперементировали із складом, усі гравці, заявлені на матч, взяли участь в грі. У їх складі найбільш помітними цього вечора були — Іван Полежаев (17 очок +11 підборів), Вадим Довідний (17 + 7 передач), Євген Морозов (15).

Краби прагнули грати в хороший баскетбол і бути на рівні своїх суперників, але сили були явно не рівні. Єдине чим можуть бути задоволені гравці гостей — це традиційно перемога в розділі - триочкові попадання — 9:6. У Крабів найрезультативнішими були — Борис Королюк (17 очок + 6 підбору), Павло Скорин (16 + 7 підбору), Ігор Лобко (10 + 7).

Фінальна сирена зафіксувала більш ніж упевнену перемогу Каштана — 76:59.

Дивіться більше фото з гри Каштан — Краби…

Дивіться повну статистику гри Каштан — Краби…