МНТУ — UDави. Гра яка залишила двояке враження

Під час гри МНТУ - UDави. Фото MariLisa

Під час гри МНТУ — UDави. Фото MariLisa

МНТУ — UDави 85:88 (14:28, 24:22, 23:21, 24:17)

Ця гра залишила двояке враження. З одного боку, Удави усю гру вели в рахунку, жодного разу не дозволивши суперникові вийти вперед. З іншого боку — МНТУ виграли три з чотирьох відведених чвертей матчу і в кінцівці гри, скоротивши розрив в рахунку до мінімуму — 82:84, мали шанси завоювати перемогу.

Удави жваво почали зустріч — 7:20, 14:28 — після 1 чверті, 38:50 — після 1 тайму, 61:71 — після 3 чверті і нарешті 70:80 — за 5 хвилин до кінця 4 чверті. Але тут, заколисані неквапливою грою ветеранів МНТУ, та заспокоєні за результат матчу Удави, пропускають ривок, суперників, що приспали пильність, — 0:12 і рахунок за 1,5 хвилин до кінця — 82:84.

Гравці Удавів збилися на хаотичні атаки і на їх щасті у складі команди знайшовся гравець — Роман Дмитренко, який холоднокровно реалізував 2 останні атаки, принісши своїй команді 4 важливі очки, а
разом з ними і перемогу в матчі - 88:85.

У Удавів найрезультативнішими в цій зустрічі були — Геннадій Дзюба (20 очок + 5 підборів), Антон Черногор (16), Роман Дмитренко (12).

У МНТУ левова частка набраних очків на рахунку — Володимира Гамова (37 + 14 підборів !!!), Павла Косюка (28 + 11) і Богдана Гоция (12).

У хазяїв із-за дисциплінарних санкцій гру пропускали Андрій Журавель і Олександр Холоденко. Гра в захисті Удавів залишається «ахіллесової п’ятою» команди і це викликає серйозні побоювання перед виїздом команди на 3 тур Міжнародної Аматорської Ліги, який пройде в ці вихідні в столиці Литви — Вільнюсі.

Дивіться більше фото з гри МНТУ — UDави…

Дивіться повну статистику гри МНТУ — UDави…