Скорпіони — ARD. Зустріч в рівній, безкомпромісній боротьбі

Під час гри Скорпіони - ARD. Фото MariLisa

Під час гри Скорпіони — ARD. Фото MariLisa

Скорпіони — ARD 77:64 (14:15, 17:9, 21:18, 25:22)

Ця гра носила принциповий характер для обох команд. Не дивлячись на те, що команди знаходяться в різних частинах турнірної таблиці, ігри між ними цього сезону проходять в рівній, безкомпромісній боротьбі. Свідоцтво чому рівний рахунок виграних зустрічей цього сезону — 2:2.

Гравці АРД добре почали гру, поведя 5:0 на перших хвилинах матчу. Але у Скорпіонів цього вечора в складі були усі гравці основної трійки — Євген Шумейко (26 очок+8 підбору), Єгор Маслюченко (19+9) і Геннадій Кушманцев (12), які багато в чому визначають гру команди на сьогоднішній день.

Після програної 1 чверті - 14:15, Скорпіони дружно взялися за справу і виграли всі що залишилися 3 чверті матчу.

Загалом-то їх перемога не викликає сумнівів.
АРД, у відсутність свого основного центрового Євген Сачави, старалися, боролися як могли, але аргументів для перемоги виявилося занадто мало.

У складі гостей можна відмітити — Ігоря Пилипейко (19+7), Дмитра Мітьєва (12+8), Дмитра Колесника (11).

Скорпіони отримали важливу перемогу — 77:64 і продовжують боротьбу за попадання в четвірку кращих команд за підсумками попереднього етапу змагань.

Дивіться більше фото з гри Скорпіони — ARD…

Дивіться повну статистику гри Скорпіони — ARD…