Каштан — МНТУ. Матч в якому сенсації не сталося

Під час гри Каштан - МНТУ. Фото Фото MariLisa

Під час гри Каштан — МНТУ. Фото Фото MariLisa

Каштан — МНТУ 84:64 (13:17, 25:9, 28:15, 18:23)

Мало хто чекав від цього матчу сенсації, так воно і вийшло. Одноосібний лідер турніру Каштан без особливого клопоту отримав рядову перемогу над ветеранами МНТУ.

МНТУ, «знекровлені» відсутністю декількох травмованих гравців і тих, що відбували дискваліфікацію, змогли дати бій молодшим суперникам тільки в першій чверті, яку гості виграли, — 17:13. У їх складі в цьому матчі найбільш помітними були — Володимир Гамов (25+15 !!! підбору) і Павло Косюк (26+9).

Але відразу ж з початку 2 чверті, Каштани, згадавши — хто у домі хазяїн, дружно взялися за справу — ривок 15:0, рахунок за якихось 4 хвилини змінився на 28:17 і вже до кінця зустрічі її результат не викликав ніяких сумнівів. У Каштана відмітимо молодих гравців — Євгена Морозова (22 очки) і Вадима Довідного (21).
Із статистичних даних ігри видно, що гравці хазяїв атакували кільце зі значно вищим відсотком реалізації кидків — 36 з 77 (47%) проти 24 з 84 (29%) у гравців МНТУ.

По ходу гри розрив в рахунку досягав 29 очок, у результаті перемога Каштана — 84:64.

На наступному тижні у Каштана будуть серйозніші суперники, переслідуючі їх по п’ятах в турнірній таблиці, — Шамани і Удави, і саме в цих іграх багато в чому визначитися переможець попереднього етапу ЛМ — 2017.

Дивіться більше фото з гри Каштан — МНТУ…

Дивіться повну статистику гри Каштан — МНТУ…