Під час гри Бродяги - ARD. Фото Фото MariLisa

Під час гри Бродяги — ARD. Фото Фото MariLisa

Бродяги — ARD 79:70 (23:11, 24:13, 12:22, 20:24)

Бродяги, пам’ятаючи про програну гру АРД в попередньому крузі, почали цю зустріч максимально мобілізованими і налаштовані дуже рішуче на реванш.

До середини 2 чверті розрив в рахунку в їх користь досяг 31 очка — 45:14. Але потім, визнавши справу зробленою, вони зменшили обороти, чим відразу ж скористалися гравці АРД.

Упіймав свою гру лідер гостей Ігор Пилипейко (39 очок + 10 підборів) і усі інші гравці, відчувши що можна повернутися в гру, билися за кожен м’яч і до середини 4 чверті скоротили розрив в рахунку до 5 очок. Але в кінцівці гри декілька важливих триочкових забив Олександр Алексєєв (всього 18 очок), добре попрацювали великі хазяїв — Максим Лисяк (17 + 11 підбору) і Сергій Шевченко (15) і Бродяги все ж довели зустріч до логічного кінця, отримавши перемогу — 79:70.

Хазяї зробили більше підборів — 47:41, зробили менше втрат м’яча — 12 проти 15 у суперника.

Отримавши перемогу Бродяги забезпечили собі 4−5 місце в регулярному чемпіонаті ЛМ і тепер чекатимуть свого суперника на 1 етапі плей-офф.

Дивіться більше фото з гри Бродяги — ARD…

Дивіться повну статистику гри Бродяги — ARD…