МАУП-Шамани — Скорпіони. Реванш відбувся, але не дуже переконливий

Під час гри МАУП-Шамани - Скорпіони. Фото Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — Скорпіони. Фото Фото MariLisa

МАУП-Шамани — Скорпіони 79:68 (19:24, 19:9, 20:17, 21:18)

У 3 крузі в зустрічі цих команд після новорічних канікул Скорпіони несподівано розгромили Шаманів — 94:73.

Пам’ятаючи про ту поразку хазяї виходили на цей матч з єдиною метою — узяти реванш і довести, що та гра була прикрою помилкою з їх боку. Реванш відбувся, але враховуючи склад Скорпіонів на цю гру — всього 6 чоловік (багато травмованих) — зробили це хазяї не дуже переконливо.

Гості билися щосили, їм навіть вдалося виграти 1 чверть — 24:19. Після 1 тайму перевага Шаманів також була незначна — 38:33.

У складі Скорпіонів відмітимо Євгена Шумейко (22 очки), Єгора Маслюченко (21) і граючого тренера команди Валерія Романа, що провів на майданчику 35 хвилин (10 підборів + 2 блок-шота + 3 очки).

Шамани в цій зустрічі, вийшовши вперед в рахунку і довівши розрив до 19 очок — 69:50, діяли дуже раціонально, тактично грамотно і не підпускали суперника на небезпечну відстань.

Відмітимо, що лазарет команди поступово скорочується — в цьому матчі повернулися в лад травмовані Олександр Москаленко, Олександр Полотняк і Максим Гон. Найбільш помітними в їх складі цього вечора були — Сергій Гаркавенко і Олександр Руденко — по 16 очок, Максим Гон — 14.

Шамани порівняно легко довели зустріч до перемоги — 79:68 і продовжують по п’ятах переслідувати Каштан в боротьбі за 1 строчку в турнірній таблиці.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — Скорпіони…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — Скорпіони…