Краби — UDави. З настроєм тільки на перемогу

Під час гри Краби - UDави. Фото Фото MariLisa

Під час гри Краби — UDави. Фото Фото MariLisa

Краби — UDави 75:87 (9:15, 25:22, 30:23, 11:27)

Ця гра видалася дуже видовищною і результативною. Хазяї, попри те, що замикають турнірну таблицю, на своєму полі здатні обіграти будь-якого суперника. До честі команди, Краби, незважаючи на незавидне турнірне положення, продовжують битися в кожній грі регулярного чемпіонату. Не стала виключенням і ця зустріч.

Але і Удави, що набрали останнім часом хороший хід і отримавши 2 перемоги над скандинавськими командами в Міжнародній Лізі, також були налаштовані тільки на перемогу в цьому матчі.

Команди досить рівно почали гру. Гості виграли 1 чверть — 15:9 і 1 тайм — 37:34, але створити комфортний відрив в рахунку їм не вдалося.

Як не дивно, Удави набагато частіше і результативніше використали швидкий відрив — 23 набрані очки проти 5 у молодших суперників. Також гості переграли хазяїв у боротьбі на щиті - 50 підборів проти 36 у Крабів. Краще Удави виконували і кидки з гри — 46% реалізація, у Крабів — 37%.
Традиційно Краби виграли в конкурсі 3-очкових кидків — 13 попадань, у Удавів — 9.

Після перерви Краби, діючи дуже натхненно, на куражі змогли вийти вперед в рахунку — 64:60 після 3 чверті, 71:63 на початку завершальної чверті. І тут Удави, ведені Павлом Цьопичем, що відмінно провів матч — знайшли в собі сили переламати хід матчу, що невдало складався для них. Додавши в захисті і реалізувавши декілька важливих далеких кидків (Черногор і Цьопич), гості вчинили найважливіший камбек — 10:0 і за 5 хвилин до закінчення зустрічі вишли вперед — 72:71.

Краби, котрі виглядали явно збентеженими таким поворотом подій, кінцівку гри явно провалили — 11:27 — 4 чверть.

У хазяїв відмітимо Павла Скорина (17 очок + 7 підборів), Бориса Королюка (14 + 5).
У Удавів — Павло Цьопич (29 + 11 передач + 6 підборів), Антон Черногор (15 + 12 підборів), Геннадій Дзюба (15 + 4).

Фінальна сирена зафіксувала непросту перемогу гостей — 75:87.

Дивіться більше фото з гри Краби — UDави…

Дивіться повну статистику гри Краби — UDави…