Краби — МАУП-Шамани. Рознесли в пух і прах

Під час гри Краби - МАУП-Шамани. Фото Фото MariLisa

Під час гри Краби — МАУП-Шамани. Фото Фото MariLisa

Краби — МАУП-Шамани 45:95 (7:25, 15:21, 8:21, 15:28)

Цього вечора на майданчик вийшли команди що займають діаметрально протилежні місця в турнірній таблиці.

І якщо після її закінчення, Шамани закріпилися на самому верхньому її рядку, то Краби, навпаки, втратили усе, навіть теоретичні шанси на попадання в плей-офф і закінчують сезон на останньому місці.

Коментувати в цій зустрічі особливо нічого — Шамани в пух і прах рознесли хазяїв, що не сильно чинили опір.
Вигравши по ходу гри усі 4 чверті, вони з самого початку гри міцно захопили ініціативу, рахунок ріс з калейдоскопічною швидкістю на користь гостей — 7:25 — після 1 чверті, 22:46 — після 2, 30:67 — після 3 і нарешті - 45:95.

У складі хазяїв виділити просто нікого, у гостей відмітимо Олексія Павленко, що відновився після травми, і Андрія Гнатенко — у обох по 16 набраних очок.

Гості переграли Крабів за усіма статистичними показниками, навіть по кількості триочкових попадань (що трапляється украй рідко, враховуючи те, що гра Крабів побудована в основному на далеких кидках) — у Крабів — 5 з 30 (17%), у Шаманів — 9 з 31 (29%). Ще більшу перевагу мали гості після швидких атак — 32 набрані очки проти усього лише 3 — у хазяїв.

Тепер уся увага до наступної гри Шаманів проти Каштана — зустріч лідерів, що ділять 1−2 місце, яка відбудеться 13 квітня.

Дивіться більше фото з гри Краби — МАУП-Шамани…

Дивіться повну статистику гри Краби — МАУП-Шамани…