Під час гри Політехнік - UDави. Фото Фото MariLisa

Під час гри Політехнік — UDави. Фото Фото MariLisa

Політехнік — UDави 60:70 (16:15, 11:21, 17:17, 16:17)

Нелегкі часи переживає зараз одна з самих баскетбольних, студентських команд України — київський Політехнік.

Важко стало нині вчитися, при цьому якось заробляючи собі на життя, а на те, щоб при цьому ще і займатися баскетболом, при тому що керівництво ВНЗ не робить ніякої допомоги студентам — баскетболістам, часу у молодих студентів КПИ практично не залишилося. Проте, команда із славними баскетбольними традиціями продовжує виступати в одному з найпрестижніших любительських змаганнях України.

У зустрічі з одним з лідерів ЛМ — Удавами, хазяї відкрили рахунок і повели 5:0, але це був лише локальний успіх.

Гості, котрі набрали останнім часом хорошу форму, швидко відіграли цю фору і вийшли вперед.

У 1 чверті у гравців Політехніка ще вистачало сил вести гру в швидкому темпі і чверть хазяї виграли — 16:15.
Але починаючи з 2 чверті, досвідчені гості повністю перехопили ініціативу в матчі і домінували на майданчику до самого фінального свистка.

Більш вікові гравці Удавів діяли тактично грамотно, комбінаційно і ніскільки не програвали в швидкості молодшим суперникам.

У Політехніка найрезультативнішим гравцем виявився Кирило Корчагин — 15 очок.
У Удавів, завдяки дружним, колективним діям усі гравці внесли свій вклад в командну перемогу, найрезультативнішими стали — Антон Черногор — 16 і Павло Цьопич — 14 очок.
Удави виграли підбір — 57:48 і загалом їх перемога виглядає цілком заслуженою і закономірною.
Відмітимо появу в основному складі після тривалої відсутності, пов’язаної з важкою травмою, Володимира Гуртового, чия присутність в команді поза сумнівом посилить її ігровий потенціал.

Після цієї поразки Політехнік займає 7 місце в регулярному розіграші ЛМ і чекатиме свого суперника, який займе 2 рядок в іграх плей-офф, які стартують вже 30 квітня.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — UDави…

Дивіться повну статистику гри Політехнік — UDави…