МАУП-Шамани — Каштан. Команда на 1 місце в турнірній таблиці визначена

Під час гри МАУП-Шамани - Каштан. Фото Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — Каштан. Фото Фото MariLisa

МАУП-Шамани — Каштан 66:65 (28:17, 16:23, 7:7, 15:18)

Зустріч лідерів Ліги Монстрів повністю виправдала очікування цікавою, безкомпромісною грою. Переможець майже напевно гарантував собі 1 місце після регулярного розіграшу і обидві команди намагалися у що б то не стало добитися перемоги в цьому матчі. І Шамани і Каштани з’явилися у своїх бойових складах.

Початок зустрічі залишився за хазяями — вони відразу ж включилися в гру і діяли дуже результативно упродовж 1 чверті - 28 набраних очок за чверть — гросмейстерський показник.

Але починаючи з 2 чверті Каштани нарешті увійшли до гри, підтягнулися декілька гравців, що запізнилися до початку зустрічі (Полежаєв, Довідний), команда стала застосовувати зонну систему захисту і це принесло свої плоди — 2 чверть за гостями.
Слід зазначити, що Шамани зробили за матч удвічі більше триочкових кидків — 30 проти 15 у Шаманів.

Але з 30 хазяї реалізували тільки 7 (23%), а Каштан — 6 з 15 (40%).

Обидві команди жахливо кидали штрафні - у Каштана: 11 з 25 (44%), у Шаманів: 1 з 5 (20%). У чому бачиться головна причина поразки гостей — ця більша кількість втрат — 19 проти 9 у Шаманів, при цьому Шамани після цих помилок набрали 19 очок, а Каштан — тільки 9.

Каштани уперше вийшли вперед в рахунку лише на 35 хвилині після двохочкового Івана Полежаєва. Після цього пішли «гойдалки» — перемогти в цьому матчі могла як одна, так і інша команда. Удача посміхнулася Шаманам.

Поступаючись за 15 секунд до кінця зустрічі 1 очком — 64:65 — Шамани пішли в останню атаку.
За 1,5 секунд до сирени м’яч потрапив до Олексія Павленко і його середній кидок — ТОЧНИЙ — 66:65.
Послідував передбачуваний тайм-аут гостей і вкидання в передовій зоні. Але аж надто мало часу залишалося у команди, щоб провести повноцінну атаку.

Драматична кінцівка і важка, важлива перемога Шаманів, яка вивела команду на 1 місце в турнірній таблиці.

На завершення відмітимо у складі хазяїв — Олександра Руденко (17 очок), Максима Гона (15 + 8 підборів), Сергія Гаркавенко (13). У Каштана — Вадим Довідний (20 очок + 6 передач), Євген Морозов (13 + 8 підборів).

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — Каштан…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — Каштан…