Політехнік — МНТУ. Традиційно важка гра

Під час гри Політехнік - МНТУ. Фото Фото MariLisa

Під час гри Політехнік — МНТУ. Фото Фото MariLisa

Політехнік — МНТУ 74: 68 (19−18, 16−20, 14−16, 25−14)

У відмінності від попередньої гри цих же команд, в якій студенти розгромили більш старших суперників, переможець цієї зустрічі визначився тільки в самій кінцівці.

У МНТУ в складі були присутніми усі гравці основного складу, за винятком Валерія Яйчуна.

Уся гра проходила в рівній боротьбі, команди 12 разів змінювали один одного в якості лідера, ще 8 разів на табло була нічия. 23,5 хвилин в цій зустрічі попереду були гості і 16 хвилин — хазяї.

Після 1 чверті попереду був Політехнік — 19:18, після 1 тайму — МНТУ — 38:35, після 3 чверті - 49:54, хазяї змогли наздогнати гостей на 36 хвилині гри — 60:60.

Кінцівка зустрічі залишилася за молодшими і такими, що зберегли більше сил студентами.

Політехнік зміг переламати хід гри у свою користь за рахунок швидких атак, після швидких проривів рахунок 16:0 на користь хазяїв.

У КПI відмітимо в складі - Кирила Корчагина — 18 очок, Максим Коваль — 16 + 12 підборів, Ігор Тодосіенко — 13 + 8 передач.

У МНТУ — Павло Косюк — 17 + 10 підборів, Володимир Гамов — 15 + 8 підборів, Андрій Журавель — 14 очок.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу Політеха — 74:68.

У незалежності від результатів останніх ігор — МНТУ займають 6 місце в турнірній таблиці, а Політехнік — 7.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — МНТУ…

Дивіться повну статистику гри Політехнік — МНТУ…