МАУП-Шамани — UDави. Гра вийшла досить цікавою і видовищною

Під час гри МАУП-Шамани - UDави. Фото Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — UDави. Фото Фото MariLisa

МАУП-Шамани — UDави 82:91 (24:14, 17:22, 19:21, 22:34)

Цього сезону команди зустрічалися вже в 6 разів — 2 рази на Кубок України і 4 рази в Лізі Монстрів і уперше Удавам вдалося отримати перемогу над самим незручним для них суперником. Обидві команди знаходяться в трійці кращих команд Ліги і ця гра повинна була показати — в якій формі підходять лідери до вирішальних зустрічей.

Гра вийшла досить цікавою і видовищною. І Шамани і Удави показали хорошу результативність, Але Удави атакували цього вечора з більш високим відсотком реалізації кидків — 29 з 54 (54%), тоді як Шамани — 26 з 66 (39%). Що стосується триочкових кидків — те тут перевага в точності у гостей ще вище — 9 з 16 (56%) проти 12 з 33 (36%).

Шамани проводили гру на своєму полі і як і личить хазяям, відразу ж пішли вперед, захопили лідерство в рахунку і виграли 1 чверть — 24:14. У Шаманів в ці хвилини виходило усе або майже усе — грамотна, з підстраховуванням гра в захисті, точні триочкові кидки і швидкий напад. Особливо у хазяїв відрізнилися — Сергій Гаркавенко — 18 очок і Олександр Москаленко — 17 (3 з 4 — триочкові, дуже непогано для центрового гравця).

Після 1 тайму рахунок був — 41:36 на користь хазяїв.

Починаючи з 2 тайму, гості використовуючи широку ротацію гравців, поступово перехопили ініціативу і зуміли, завдяки злагодженим командним діям, переламати хід гри, що невдало складалася для них.
Відмінну гру продемонстрував в цьому матчі 1 номер Удавів — Павло Цьопич — 26 очок + 11 передач (дабл-дабл) + 5 підборів при ефективності 37 (дуже високий показник).

Відмінно діяли також його молоді партнери по команді - Геннадій Дзюба — 10 і Ігор Дранченко — 8.
Особливо відмітимо дії ветеранів команди — Сергія Мирзака — 14 і Володимира Гуртового — 13.

Після 3 чверті хазяї по колишньому попереду — 60:57.

У кінці 3 і початку 4 чверті за рахунку 60:54 — гості видали неймовірний відрізок — 16:0, рахунок змінився на 60:70 в їх користь.

Шамани були настільки деморалізовані, що до кінця гри так і не змогли прийти в себе.
Удави отримали красиву перемогу, показавши при цьому дуже змістовну гру.

До кінця попереднього етапу 3 команди — Шамани, Каштан і Удави підходять з приблизно рівними показниками і боротьба між ними у фінальній стадії ЛМ обіцяє бути дуже цікавою.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — UDави…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — UDави…