Під час гри Краби - МНТУ. Фото Фото MariLisa

Під час гри Краби — МНТУ. Фото Фото MariLisa

Краби — МНТУ 88:79 (11:17, 23:20, 31:15, 23:27)

Це була завершальна гра Крабів в нинішньому розіграші Ліги Монстрів і команда приклала максимум зусиль, щоб закінчити сезон на мажорній ноті.

Усі гравці, що виходили на майданчик проявили справжній характер і перемога хазяїв виглядає цілком заслуженою.

Не можна сказати, що гравці МНТУ не намагалися отримати перемогу в цій зустрічі, але все-таки результат гри не впливав на турнірне положення команди і вони не намагалися «стрибнути вище за голову» для досягнення мети. Мотивація хазяїв виявилася вища, ніж у гостей.

МНТУ, маючи своїх в лавах явного лідера і найрезультативнішого гравця Ліги — Владимира Гамова, зуміли виграти 1 чверть — 17:11 і 1 тайм — 37:34.

Але починаючи з 3 чверті, Краби заграли з такою самовіддачею, що характер гри різко змінився. До того ж, в їх рядах знайшовся гравець, що вчинив тріпл-дабл, — Павло Хайло — 30 очок + 11 підборів + 11 передач. Особливо вражає його серія триочкових кидків — 8 попадань з 15 (53%) — відмінний результат.

Також дуже результативно зіграв його партнер по команді - Ярослав Токмачов — 26 очок.

У складі гостей, окрім Володимира Гамова (31 очко + 8 підбору), відмітимо Богдана Гоція (18 очок + 14 підбору).

Цікава статистика команд по триочкових кидках. Хоча гравці МНТУ реалізували на 1 попадання більше хазяїв — 13:12, але вони вчинили аж 49 кидків (27%), тоді як Краби — 30 (40%).

Загалом виступ Крабів цього сезону, незважаючи на останнє місце, сподобався. Команда взяла 5 перемог і багато ігор програла з мінімальним розривом в рахунку.

Побажаємо команді зберегти склад і в наступному сезоні замахнутися на досягнення більш високих цілей.

Дивіться більше фото з гри Краби — МНТУ…

Дивіться повну статистику гри Краби — МНТУ…