МАУП-Шамани — МНТУ. Перемога була потрібна і вони її добилися

Під час гри МАУП-Шамани - МНТУ. Фото Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — МНТУ. Фото Фото MariLisa

МАУП-Шамани — МНТУ 97:64 (25:13, 25:20, 24:19, 23:12)

Гра розпочалася з того, що після перших двох атак команд, рахунок був 0:3 на користь МНТУ. Але це був єдиний момент в матчі, коли гості вели в рахунку.

Шамани досить швидко відновили статус-кво і вийшли вперед. Рахунок поступово ріс на користь хазяїв.

МНТУ провели цю гру ушістьох і, природно, розраховувати на перемогу гостям було складно. Вікові гравці МНТУ як могли боролися в цьому матчі, але сили були явно не рівні.

У Шаманів на полі виходили 11 гравців і усі вони внесли очковий вклад в командну перемогу.

У цій зустрічі в команді хазяїв на майданчик вийшов Леонід Стефанишин, що був заявлений у складі команди і брав участь в іграх Шаманів на початку сезону.

Але навіть у присутності такого професійного гравця як Леонід, відмітимо у складі хазяїв Сергія Гаркавенко, котрий набрав — 22 очки з відмінним відсотком попадань — 7 з 10 (70%) у тому числі триочкові - 6 з 9.

У МНТУ виділимо Павла Косюка — (21 очко + 8 підборів) і Андрія Журавля — (19 очок + 10 підборів).
Після 1 тайму рахунок був вже — 50:33 на користь хазяїв і результат зустрічі вже не викликав сумнівів.

Шаманам перемога в цьому матчі була потрібна, оскільки вона приносила їм 1 місце в регулярному розіграші і вони її добилися.

Таким чином стала відома ще одна пара чвертьфіналу плей-офф — Шамани (1) — АРД (8). Також в плей-офф зустрінуться — Скорпіони — Бродяги. 2 інших пари команд стануть відомі в середу, коли пройдуть завершальні ігри регулярного розіграшу ЛМ.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — МНТУ…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — МНТУ…