Політехнік — Бродяги. Коли зустрічаються команди котрі добре знають один одного

Під час гри Політехнік - Бродяги. Фото Фото MariLisa

Під час гри Політехнік — Бродяги. Фото Фото MariLisa

Політехнік — Бродяги 75:70 (15:21, 17:8, 10:13, 18:18, 15:10) OT.

Переможець цього протистояння двох команд, що складаються в основному із студентів КПI і Торгового Університету, визначився тільки в додатковий час.

Команди добре знають один одного і зустрічалися в течії сезону вже багато разів як в Лізі Монстрів, так і в студентських змаганнях. Великого турнірного значення ця зустріч не мала, проте і ті і інші були налаштовані тільки на перемогу.

Уся гра пройшла у виключно рівній боротьбі: 20 разів мінявся лідер по ходу матчу, ще 10 разів рахунок був нічийним.

1 чверть виграли Бродяги — 21:15. Після 1 тайму попереду був вже Політех — 32:29. Після 3 чверті - 42:42 і після 4 десятихвилинки — 60:60.

Кожна з команд могла закінчити матч у свою користь ще в основний час. За 25 секунд до закінчення основного часу Кирило Корчагин 2-очковим кидком дозволяє хазяям наздогнати суперника в рахунку — 60:60. Після цього і та і інша команди мали по 1 атаці - але ні ті, ні інші не змогли результативно їх завершити.

У овертаймі удача була на стороні хазяїв — 75:70.

Відмітимо перевагу Політехніка у боротьбі за підбір — 62:53. Також хазяї мали помітну перевагу в швидкості - після швидких атак рахунок — 10:0 в їх користь.

У Політехніка відмітимо Івана Гаврильченко — 23 очки, Ярослава Кореняка — 10 + 11 підборів і Юрія Лисковича — 10 очок.

У Бродяг — Сергія Шевченка — 16 + 7 підборів і Василя Близнюка — 14 + 6 підборів.

Ще Бродяг чекає завершальна гра регулярного розіграшу з Удавами, а вже 30 квітня — перша гра плей-офф із Скорпіонами.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — Бродяги…

Дивіться повну статистику гри Політехнік — Бродяги…