Бродяги — UDави. Зустріч з дуже неприємним епізодом

Під час гри Бродяги - UDави. Фото Фото MariLisa

Під час гри Бродяги — UDави. Фото Фото MariLisa

Бродяги — UDави 68:73 (13:24, 22:18, 11:7, 22:24)

Це була остання гра для обох команд в регулярному розіграші ЛМ. Для Бродяг вона нічого не могла змінити в плані турнірного положення (вони давно забезпечили собі 5 місце). Удави ж у разі перемоги і поразки Каштана від Скорпіонів в грі, яка відбулася відразу ж після закінчення звітної зустрічі, займали б 2 місце, замість 3.

І номінальні гості відразу ж захопили ініціативу в грі, повівши в рахунку і вигравши 1 чверть — 24:13. Удави демонстрували дуже грамотну, колективну і результативну гру в ці хвилини. Відмінно провів зустріч центрової команди — Володимир Гуртовий (20 очок + 12 підборів з ефективністю дій — 30). Пішов кидок у Сергія Мирзака (17 очок), корисно і продуктивно діяли і інші гравці Удавів, що виходять на майданчик.

Після 1 тайму — попереду Удави 42:35.

І тут на початку 3 чверті стався дуже неприємний епізод, який в корені змінив хід гри. Важку травму голеностопа отримав основний розігруючий Удавів — Павло Цьопич, що набрав хорошу форму в останніх матчах. Здійснюючи швидкий прохід під кільце суперника, в стрибку завершуючи атаку, Павло невдало приземлився на ногу… судді матчу Юрія Щербака. Лише за допомогою лікаря він покинув поле до кінця матчу і це так деморалізующе подіяло на команду, що вони пропустили вперед суперника, що вчинив ривок і за усю чверть набрали лише 7 очок.

До честі номінальних гостей, вони після перерви в останній чверті ціною неймовірних зусиль зуміли все ж довести матч до перемоги, але особливої радості це команді не принесло.

Бродяги, у свою чергу, не особливо засмутилися поразці в матчі, який нічого для них не вирішував. У них усі 10 гравців, що взяли участь в грі, набрали очки і зустріч для них вийшла хорошою репетицією перед майбутньою в неділю грою плей-офф.

Дивіться більше фото з гри Бродяги — UDави…

Дивіться повну статистику гри Бродяги — UDави…