Скорпіони — Каштан. Завершальна гра 4 круга попереднього розіграшу ЛМ-2017

Під час гри Скорпіони - Каштан. Фото Фото MariLisa

Під час гри Скорпіони — Каштан. Фото Фото MariLisa

Скорпіони — Каштан 61:83 (11:21, 19:16, 12:27, 19:19)

Це була завершальна гра 4 круга попереднього розіграшу Ліги Монстрів — 2017. Після її закінчення визначилися усі 4 пари чвертьфіналу, які в іграх плей-офф до 2 перемог, визначать учасників фіналу 4.

Каштан, перемігши досить легко, зайняв у результаті 2 рядок в турнірній таблиці і отримав в суперники — Політехнік, що розмістився на 7 місці. Гравці Каштана з перших же хвилин матчу вийшли вперед, виграли 1 чверть — 21:11 і загалом того не мали серйозних проблем.

Після 3 чверті рахунок виріс до 22 очок — 42:64 і гра втратила всякий інтерес в завершальній чверті.

У Скорпіонів відмітимо дії старожила команди — Дмитра Полодяко, що набрав 18 очок і Геннадія Кушманцева, — 14. Відмінно провів зустріч і граючий тренер команди — Валерій Роман, чиї натхненні дії викликали захват навіть у партнерів по команді.

У Каштана усі 10 гравців провели приблизно рівну кількість ігрового часу на майданчику. Також рівномірно вони внесли очковий вклад в скарбничку команди — Полежаєв, Довідний, Морозов, Болоценко. Та все ж серед них варто виділити ветерана команди — Андрія Лебедєва, що показує яскравий приклад молоді своїми грамотними діями і професійним підходом до гри.

Переконлива перемога Каштана — 83:61.

Дивіться більше фото з гри Скорпіони — Каштан…

Дивіться повну статистику гри Скорпіони — Каштан…