МАУП-Шамани — ARD. Щось подібне вже відбувалося майже 60 років

Під час гри МАУП-Шамани - ARD. Фото Фото MariLisa

Під час гри МАУП-Шамани — ARD. Фото Фото MariLisa

МАУП-Шамани — ARD 69:57 (18:14, 10:14, 15:18, 26:11)

У цій парі чвертьфіналу зустрічалися команди, що зайняли 1 і 8 місце в регулярному розіграші і, здавалося б, проблем у Шаманів в грі не повинно було бути. Проте, вони все ж були. Після 3 чверті гри попереду були — … гравці АРД — 46:43.

План ведення гри АРД був розрахований на максимально зібрану гру в захисті, а в нападі - завершувати атаку під кінець часу володіння м’ячем.

Дивлячись на гру команди, згадалися спогади наших знаменитих ветеранів епохи 60-х років (Вадим Гладун, Володимир Стремоухов, Леонід Поплавський та ін.). Тоді в правилах баскетболу ще не було пункту про певне володіння командою м’ячем в нападі. Команда могла володіти м’ячем доки не вчинить кидок або припустимо втрату.

У Одесі у той час існувала команда, що не хапала зірок з неба на чолі з капітаном Шикером.
Так от, одного разу, в Першості України, ця любительська команда, використовуючи тактику максимального утримання м’яча і рідкісних результативних атак, зуміла обіграти команду майстрів «Будівельник» (Київ), виступаючу у вищому дивізіоні Чемпіонату СРСР, викликавши на той час гучну сенсацію.

Щось подібне спробували здійснити через майже 60 років і гравці АРД. Навряд чи хто з них чув про цю, знамениту серед любителів баскетболу із стажем, історію. Але проте, заколисані таким монотонним ходом гри, гравці Шаманів лише в кінцівці зустрічі змогли здолати непоступливого суперника. Тільки тоді, коли Шамани використали швидкий напад, вони змогли добитися вирішальної переваги. Після швидкого нападу рахунок — 15:0 на користь лідера ЛМ.

У складі Шаманів відмітимо — Сергія Гаркавенко (19 очок) і Олександра Руденко (13 + 8 підборів).
У АРД — Богдана Ластівку (17), Ігоря Пилипейко — (13 + 7 підборів) і Олександра Радченя (12).

Рахунок в серії став 1:0 на користь Шаманів і 2 травня відбудеться повторна зустріч цих команд.

Дивіться більше фото з гри МАУП-Шамани — ARD…

Дивіться повну статистику гри МАУП-Шамани — ARD…