Скорпіони — Бродяги. Зустріч з непередбачуваним результатом

Під час гри Скорпіони - Бродяги. Фото Фото MariLisa

Під час гри Скорпіони — Бродяги. Фото Фото MariLisa

Скорпіони — Бродяги 73:59 (14:20, 20:19, 10:10, 29:10)

Скорпіони — Бродяги. Ця пара чвертьфіналу визначилася задовго до закінчення регулярного розіграшу ЛМ. І саме ця пара команд виглядає найбільш непередбачуваної в плані визначення переможця. І увесь хід гри в перших трьох чвертях підтверджував це припущення.

Команди почали зустріч дуже зібрано, дороживши м’ячем і намагаючись кожну атаку доводити до логічного кінця.

У Скорпіонів в грі на загальному фоні виділялися Євген Шумейко (19 очок) і Геннадій Кушманцев (14 + 8 підборів + 5 передач).

У Бродяг — Олександр Алексєєв (18 очок) і Максим Лисяк (17 + 16 !!! підборів). Бродяги, демонструючи добре відлагоджену командну гру, 30 хвилин були трохи попереду суперника — 20:14 — після 1 чверті, 39:34 — після 1 тайму, 49:44 — після 3 десятихвилинки.

Що сталося з командою в завершальній чверті - залишається загадкою. Команда провалилася як в захисті, так і в нападі. За рахунку 59:56 у свою користь, Бродяг немов зачарували — м’яч наполегливо не йшов в кільце суперника, а в захисті - Скорпіони, вчинивши вирішальний ривок — 17:0 — виходять вперед, здобувають перемогу — 73:59 і виходять вперед в серії 1:0.

Але проте, результат цього протистояння, думається, ще далеко не вирішений. У Бродяг є час проаналізувати помилки і зустріч у відповідь, яка відбудеться 2 травня, цілком може виявитися не останньою в цій серії, яка нагадаємо, ведеться до 2 перемог.

Дивіться більше фото з гри Скорпіони — Бродяги…

Дивіться повну статистику гри Скорпіони — Бродяги…