Політехнік — Каштан. Усе вирішилося на останній хвилині матчу

Під час гри Політехнік - Каштан. Фото Фото MariLisa

Під час гри Політехнік — Каштан. Фото Фото MariLisa

Політехнік — Каштан 81:80 (18:14, 23:21, 17:25, 23:20)

Цей баскетбольний вечір в спорткомплексі Авангард можна сміливо назвати як вечір сенсацій. У першій грі дня явні фаворити Удави поступилися МНТУ, а через 2 години ще один з лідерів ЛМ цього сезону — Каштан абсолютно несподівано програли студентам КПI.

З самого початку гри Політехнік, у відсутності свого тренерського штабу, захопили лідерство в рахунку. Здавалося б, що це тимчасовий успіх і ось-ось досвідченіші і майстрові гравці Каштана вийдуть вперед і легко доведуть гру до перемоги.
Але на рідкість грамотна, результативна і самовіддана гра студентської команди дозволяла Політехнікові лідирувати в рахунку — 18:14 — після 1 чверті, 41:36 — після 1 тайму. Лише на 4 хвилині 3 чверті триочкове попадання Вадима Довідного дозволило Каштану порівняти рахунок в матчі - 48:48.
У Політеха в грі взяли участь 8 гравців і усі вони внесли очковий вклад в командну перемогу.
Особливо відмітимо Івана Гаврильченко — 28 очок, Кирила Корчагина — 12 і Алана Онійа — 11.
У Каштана найрезультативнішими були — Іван Полежаєв (21), Костянтин Саченко (21 + 9 підбору) і Вадим Довідний (18).
Відмітимо, що за статистичними показниками команди приблизно рівні - підбір — 41:42, втрати — 10:11, кидки з гри — 29 з 69 (42%) — у Політехніка і ті ж 29 з 68 (43%) — у Каштана.
Усе вирішилося на останній хвилині матчу — за рахунку 80:77 у свою користь, гравці Каштана не змогли завершити результативно свою атаку, пропустивши у відповідь кидок Політеха — 80:79. І в наступній атаці - втрата при передачі, перехоплення Івана Гаврильченко і він пройшовши через увесь майданчик, завершує швидкий прорив 2-мя набраними очками — 81:80 — попереду вже Політехнік за 20 секунд до закінчення 4 чверті.
Послідував тайм-аут Каштана і вони отримують вкидання в передовій зоні.
Слідує розіграш м’яча, кидок по кільцю і фортуна на стороні студентів — м’яч в кільце не потрапляє.
Сенсаційна перемога Політехніка, рахунок в серії порівнявся — 1:1 і в п’ятницю 5.05. команди проведуть вирішальний поєдинок за місце у Фіналі 4.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — Каштан…

Дивіться повну статистику гри Політехнік — Каштан…