Каштан — Політехнік. Перемога заслужена і закономірна

Під час гри Каштан - Політехнік. Фото Кетрін Вороніной

Під час гри Каштан — Політехнік. Фото Кетрін Вороніной

Каштан — Політехнік 66:49 (15:15, 17:8, 16:12, 18:14)

Зазнавши несподіваної поразки в 2 зустрічі серії, гравці Каштана підійшли до вирішального матчу за вихід в півфінал з повною відповідальністю і у повному складі (12 гравців). Проте, початок гри залишився за Політехніком — 7:0.

Студентська команда вийшла на гру з повною рішучістю продовжити переможну серію з грізним суперником. І початок 3 гри став як би продовженням 2, Політехнік повів в рахунку — 7:0. Але цього разу розвинути свій успіх їм не вдалося. Тренер Каштана Станіслав Медведенко вчасно узявши тайм-аут, зумів настроїти своїх підопічних на серйозну боротьбу. Кінцівка чверті залишилася за Каштанами — 15:15.

Починаючи з 2 чверті, ініціатива повністю перейшла до досвідченіших хазяїв, рахунок поступово став збільшуватися в їх користь. Найбільш активними в їх складі були молоді гравці - Євген Болоценко (15), Євген Морозов (14) і Вадим Довідний (11).

Каштан повністю переграв суперника по підборам — 57:39 — а хто виграє щит, той виграє матч. Так воно і вийшло в звітному матчі - після 1 тайму — 32:23, після 3 чвертей — 48:35, в середині завершальної чверті - 62:40.

У складі Політехніка відмітимо Ігоря Тодосіенко (16 очок) і Олексія Рушакова (11).

Загалом, підводячи підсумки серії між цими командами, підсумуємо — Каштан відбувся легким переляком. Попри те, що командам довелося проводити три поєдинки, слід зауважити, що загальна перемога Каштана виглядає цілком заслуженою і закономірною.

Але вже в понеділок в півфіналі їх чекає набагато небезпечний суперник — Удави, які двічі обігравали Каштан упродовж сезону. І навряд чи хто зможе з повною упевненістю передбачити перемогу будь-якої з команд в цій грі.

Дивіться більше фото з гри Каштан — Політехнік…

Дивіться повну статистику гри Каштан — Політехнік…