UDави — МНТУ. Сили були явно не рівні

Під час гри UDави - МНТУ. Фото Кетрін Вороніной

Під час гри UDави — МНТУ. Фото Кетрін Вороніной

UDави — МНТУ 101:79 (23:20, 34:23, 21:12, 23:24)

У 3 вирішальній грі цієї пари команд не складно було визначити переможця, враховуючи той факт, що на цю гру МНТУ змогли виставити всього 5 чоловік. У останній грі отримав серйозну травму лідер Ліги по результативності - Володимир Гамов і він не зміг взяти участь в звітній зустрічі.

Гості вийшли на гру з однією метою — не програти з розгромним рахунком і не думаючи про вихід в півфінал.

Знову, як і в попередньому матчі, дуже результативну гру продемонстрував Андрій Журавель — на його рахунку 38 набраних очок. Йому активно допомагав Богдан Гоций — 22 очки. Але сили були явно не рівні.

Підопічні Олега Рубана, проаналізувавши помилки, допущені в 2 грі, цього разу діяли гранично уважно і перемогу, а разом з нею і вихід в півфінал вже не упустили. У цій зустрічі основні гравці Удавів провели приблизно рівну кількість ігрового часу і показавши при цьому приблизно і рівну результативність.

Попри те, що гравці МНТУ відкрили рахунок в цьому матчі, рахунок поступово ріс на користь Удавів — 23:20 — після 1 чверті, 57:43 — після 1 тайму, 78:55 — після 3 чвертей і нарешті - 101:79. Гравці МНТУ вчинили в 2 рази більше втрат в грі - 24:12 у міру втоми, що накопичилася.

В понеділок 8 травня в 14:00 Удави зіграють з Каштаном в 1 півфіналі Ліги.

Нагадаємо, що в регулярному розіграші команди по 2 рази обігравали один одного і цього разу переможець завоює місце у фіналі.

Дивіться більше фото з гри UDави — МНТУ…

Дивіться повну статистику гри UDави — МНТУ…