Real Madrid проти збірної України

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах:
Афіша матчу Real Madrid Legends - Збірна України (40+) - C. B. Ifach Calpe Veterans

Афіша матчу Real Madrid Legends — Збірна України (40+) — C. B. Ifach Calpe Veterans

Прийшов час розповісти про важливу подію в нашій поїздці (міжнародний тур збірної України 40+), яка стала для усіх нас надзвичайно приємним сюрпризом.

24 червня 2017 року відбудеться матч Real Madrid Legends — Збірна України (40+) — C. B. Ifach Calpe Veterans
Без сумніву в цьому потрійному протистоянні головною зіркою буде команда Real Madrid Legends.

Можна нічого не говорити про гравців Real Madrid Legends, досить заглянути у Вікіпедію і прочитати — де, коли і яких успіхів домагався кожен з цих гравців — Joe Arlauckas, José Miguel Antúnez, Vicente Paniagua, Lucas Victoriano і Lucio Angulo.

І звичайно ж, найзнаменитішим з перерахованих гравців є форвард Джо Арлаускас/Joe Arlauckas, який входить в двадцятку кращих іноземців в історії Євроліги. І в 90-і роки Джо Арлаускас в парі з Арвидасом Сабонісом утворили в Реалі кращий тандем в передній лінії в Європі.

Увага, важливий і цікавий момент в організації цієї події. Можливо, не усі відмітили читаючи афішу, але це буде один матч, в якому братимуть участь три команди і кожна зіграє по повноцінній грі в 40 хвилин. Можливо це прозвучало не реально, але розібравшись, усе стає цілком цікаво для подібних зустрічей.

Пояснюємо. 2 чверті грає Real Madrid & Збірна України 40+. Далі 2 чверті грають Збірна України 40+ & C. B. Ifach Calpe. І у кінці, відповідно, грають 2 чверті Real Madrid & C. B. Ifach Calpe.
Напевне, для свята баскетболу серед ветеранів це ідеальний формат.

Ми розповімо як проходила ця подія!

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах: