Великі хлопці українського баскетболу завжди готові підтримати юних спортсменів

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах:
Під час відкритого тренування чоловічої збірної України з баскетболу на базі у Міжнародній тенісній академії що у Пущі-Водиці

Під час відкритого тренування чоловічої збірної України з баскетболу на базі у Міжнародній тенісній академії що у Пущі-Водиці

Баскетбол — це однозначно більше ніж гра. Баскетбол — це те що стимулює до дії і допомагає пережити найскладніші життєві негаразди. Життєві історії двох юних шанувальників баскетболу сповнені трагізму. Іллі лише 12 років, але він втратив обох батьків і його вихованням зараз опікується дідусь. Денис у свої 17 щодня бореться за своє життя, його хвороба муковісцидоз загрожує здоров’ю хлопця щодня, а лише для того щоб стримувати її щомісяця потрібні коштовні ліки.

Проте обидва хлопці захоплюються баскетболом і мають мрії. Одна із них була по-ближче познайомитися із справжніми баскетболістами. Тому на відкрите тренування національної збірної цієї середи у Пущі Водиці, що під Києвом, Федерація баскетболу України запросила двох палких шанувальників найшвидшої гри із м’ячем.

Крім фото з гравцями і тренерами національної збірної цей день запам’ятається хлопцям і безпосереднім спілкуванням зі справжніми зірками баскетболу. Ілля навіть встиг здобути перемогу над Артемом Пустовим у мінізмаганнях із пробиття штрафних кидків. Денису баскетбольні фінти показували його тезко Денис Лукашов і Максим Пустозвонов. Хлопець попри важке захворювання продовжує займатися баскетболом, він понад рік займається баскетболом у київському БК Тейваз. Його наступною великою баскетбольною мрією є зустріч бодай на хвилинку із Майклом Джорданом. Натхненний зустріччю зі збірної України він тепер знає, що у світ можливо усе і дива трапляються.

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах: